%100 Metal Sunar: Borknagar İstanbul’da!

Etkinlik / Kapak / Müzik | 0 Yorum

Norveç Black Metal’in öne çıkan gruplarından Borknagar 25 Ağustos 2022 tarihinde konser vermek üzere İstanbul’a geliyor. Etkinlik mekanı ise Zorlu PSM %100 Studio sahnesinde. Ayrıca hatırlatmakta fayda var konser gününe kadar bilet fiyatları Hammer Müzik’de 2 bilet 350 TL tek bilet 200TL’den satılıyor.

%100 Metal Gururla Sunar: Norveçli progresif black metal grubu Borknagar, yıldızlar topluluğu kadrosuyla Türkiye’de ilk kez %100 Studio sahnesinde!

1995 yılında kurulan ve kuruluşundan bu yana kadrosunda Dimmu Borgir, Ulver, Enslaved, Gorgoroth, Immortal, Arcturus, Leprous, Vintersorg gibi tarzın en önemli gruplarından müzisyenleri barındıran Norveçli progresif black metal grubu BORKNAGAR, Duality ve Vera Müzik organizasyonuyla Türkiye’de ilk kez 25 Ağustos Perşembe akşamı %100 Studio sahnesinde olacak.

1995 yılında kurulan grup geleneksel Norveç black metalinin sınırlarını aşan ve progresif metal, folk metal, avant-garde metal, viking metal detaylarıyla süslenmiş müziğini müthiş bir sahne peformansıyla sunuyor.

Norveç’in metal dünyasına en büyük armağanlarından birisi olan ve kariyerine 11 albüm sığdıran grup, son albümü True North’la da özgün sound’unu ve türler üstü tarzını korumayı başardı.

Grubun vokalisti ICS Vortex’in DIMMU BORGIR müziğini uzun süre başta bir boyuta taşıyan epik vokallerini ve grubun ‘’dengesiz mükemmelliğini’’ görmek için bu konserde yerinizi mutlaka alın!

Biletler Biletix ve Hammer Müzik’te.