Anki RockFest 2011 Başlıyor!

Etkinlik / Kapak | 0 Yorum

Ankirockfest 2011’de sanatçılar, müzikseverler, festivale katılan tüm kurum ve kuruluşlar, kısaca konuya duyarlılık gösteren tüm kesimler tek bir ağızdan seslenecek: “Dünya için Rock”.

Müziğin evrensel coşkusunu ve de rock müziğin dinamik ruhunu paylaşmak isteyen, daha güzel, daha mutlu bir dünyada yaşama kaygısını hisseden herkesi Ankirockfest’e davet ediyoruz.

23-24-25 Eylül tarihlerinde Çankaya Belediyesi Ahlatlıbel Tesislerinde düzenlecek olan Ankirockfest 2011’de daha güzel bir dünya için buluşuyoruz.

23-09-2011 Cuma
Kurban
Babazula
Gun Barrel (Almanya)
Pilli Bebek
Karakedi
Rema (Gürcistan)
Narkoz
None Shall Return
Erdem Ocak
Mehmet Eti

24-09-2011 Cumartesi
Hayko Cepkin
Aylin Aslım
Senforock
Cem Köksal
Deja Vu
Art Niyet
Black Tooth
Vıoleqtra
Mılk Hunter
Tahrip

25-09-2011 Pazar 
Orphaned Land (İsrail)
Ogün Sanlısoy
Tnk
Metropolis
Marsis
Dengesiz Herifler
Darkphase
Raven Woods
Nitro

Biletler biletixte;

http://web03.biletix.com/etkinlik-grup/12240140/TURKIYE/tr

Festival Alanı Hakkında!

Festival alanında meet & great, workshop, sunumlar gibi aktiviteler ile sanatçı ile Fun-Club üyeleri sıcak ortamda buluşacak.

Greenpeace, AKUT, LÖSEV, Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı gibi sosyal kurumların stant ve aktiviteleri ile Ankara’nın belli başlı üniversitelerinin müzik toplulukları etkinlikleriyle festival alanında bulunacak.

Çok sayıda yiyecek ve içecek stantlarının yer aldığı alanda katılımcıların her türlü yeme içme ihtiyaçlar uygun koşullarda sağlanacaktır.

Alana kurulacak büyük lunapark eğlence alanıyla katılımcıların müzik dışında eğlenceli vakit geçirmeleri sağlanacaktır.

Festival alanı 23 Eylül Cuma günü saat 12 itibariyle kapılarını seyircilere açacak ve 25 Eylül Pazar günü saat 24:00’a kadar alanda gece haricinde değişik etkinlikler ve konserlerle muhteşem bir üç gün geçirilmesi sağlanacaktır.

 

Herkese iyi eğlenceler.