ASAF AVIDAN İstanbul Konseri // 12 Aralık İstanbul, 13 Aralık İzmir

Etkinlik / İstanbul / İzmir / Kapak | 0 Yorum

Son günlerin en sevilen şarkısı One Day / Reckoning Song’u söyleyen Asaf Avidan ilk kez Türkiye’ye geliyor!

Yakında çıkaracağı yeni albüm öncesi İstanbul ve İzmir’e uğrayacak olan sanatçı Türkiye’de akustik konserler verecek. Sahnede gitar, piyano ve mızıka çalıp şarkılarını akustik olarak söyleyecek olan Asaf Avidan’a çellocusu da eşlik edecek.

Asaf Avidan 12 Aralık 2012 Çarşamba gecesi İstanbul’da Jolly Joker İstanbul’da sahne alırken, 13 Aralık 2012 Perşembe gecesi de İzmir’de Bios’ta sahne alacak.

Asaf Avidan konserlerinin indirimli ön satış biletleri 30 Ekim’den itibaren satışta olacak.!

Bugüne de Mr.Big, Jethro Tull, God Is An Astronaut, Marty Friedman, Richie Kotzen, Riverside, Caspian, Marky Ramone gibi isimlerin Türkiye konserlerini düzenleyen MoodLive organizasyonu ile gerçekleşecek olan konserler Power FM ve Dream TV’nin katkılarıyla gerçekleşecek.

Folk Rock ve Alternative Rock karışımı kendine has bir müzik yapan ve birçok kişinin Janis Joplin’in sesine benzettiği Asaf Avidan bugüne dek The Reckoning, Poor Boy / Lucky Man ve Through The Gale isminde 3 albüm yayınladı.

İlk albümünde yer alan Reckoning Song’a geçtiğimiz yaz Wankelmut tarafından yapılan remix 2012 yazının hit şarkılarından biri oldu.

Organizasyon MOOD PRO