Bu hafta vizyonda! // 04 Ekim 2013

KAPAK / SİNEMA / VİZYON | 0 Yorum

4 Ekim 2013 Vizyona giren filmler!

Bu hafta vizyona 6 film giriyor. Uzun zamandır beklenen Riddick ve Sevimli çılgın hırsızlarımız 2. filmi ile bu hafta karşımıza çıkıyor.

Ayrıca 2 de Türk filmi bu hafta vizyonda… birisi komedi, Vay Başıma Gelenler ve dram Günce.

İyi seyirler. 

[toggle state=”closed” title=”Çılgın Hırsızlar 2″]

Çılgın Hırsız 2 3D / Despicable Me 2 3D

2010 yılında yayınlandıktan sonra 7 den 70 e tüm sinemaseverleri sinema salonlarına çeken animasyon Çılgın Hırsız ın devamı olan film yine bol kahkaha vaat ediyor.

çılgın hırsız

[/toggle]

[toggle state=”closed” title=”Riddick”]

Riddick

Güneşin kavurduğu bir gezegende yaşayan Riddick, ölüme terk edilmiş bu gezegende kendisini oldukça ilginç bir uzaylı türüyle aynı yerde bulur. Hayatını kurtarmak için uğraşırken bir yardım alarmını aktive eder ve bu alarmın aktive olmasıyla birlikte iki gemi harekete geçer. Gemilerden birinde paralı askerler çalışmaktayken, diğer gemiye Riddick in geçmişinden gelen önemli biri kaptanlık etmektedir.

riddick

 

[/toggle]

[toggle state=”closed” title=”Vay Başıma Gelenler”]

Vay Başıma Gelenler

Ailesi Bergamalı, kendisi ise doğma büyüme İstanbullu olan Murat, pek çok genç gibi tek bir şeyin hayalini kurar… En iyi arkadaşı Meto ile birlikte köşeyi dönüp zengin olmak… Bir gün hayatta olduğunu bile bilmediği dedesinin hapisten çıktığını öğrenir ve bu haber onu bir gömü haritasının peşinden Bergama ya sürükler. Tabii yanına kankası Meto yu da alır ama başlarına gelecek maceralardan zerre kadara haberleri yoktur.

vay başıma gelenler

 

[/toggle]

[toggle state=”closed” title=”Zamanda Aşk / About Time”]

Zamanda Aşk / About Time

Genç yaştaki Tim Lake, ailesiyle birlikte sıra dışı bir yeteneğe sahiptir: zamanda yolculuk. Bu yeteneklerini keşfettiklerinde, Tim hayatının farklı yönlerini değiştirmek için bu özelliğini kullanmaya başlar. Mary adında bir kıza aşık olur çalışmak için Londra ya taşınır. Tim gizli yeteneği ilişkilerine de yeni bir boyut getirir ama genç adam yakın zamanda her sorunu bu şekilde çözemeyeceğini fark edecektir…

zamanda aşk

 

[/toggle]

[toggle state=”closed” title=”Aşkın Yolu / Take Me Home”]

Aşkın Yolu / Take Me Home

Thom işsiz ve beş parasız kaldıktan sonra kirasını bile ödemeyecek duruma gelir ve kısa süreli çözüm olarak illegal yollardan taksicilik yapmaya başlar. Başarılı ve hali vakti yerinde bir iş kadını olan Claire ile tanışması da bu sayede gelişir. Sorunlu bir evlilik dönemini atlatmaya çalışan Claire, babasının hastaneye kaldırıldığı haberini aldıktan sonra kendisini Thom un taksisinde bulur. Hastaneye yetişmeye çalışan Claire taksiye binip Thoma sadece sürmesini söyler ve içi geçer. Uyandığında bambaşka bir rotada ilerlediklerini fark eden kadın çılgına döner ve aralarında bir tartışma başlar. Ne var ki zamanla bu gergin atmosfer, iki yetişkinin birbirini tanımaya ve anlamaya çalıştıkları sade bir yol hikayesine dönüşür.

aşkın yolu

 

http://youtu.be/cg4PZSuCByo

[/toggle]

[toggle state=”closed” title=”Günce”]

Günce

Bir radyoda program yapan Cengiz in düzenli bir işi ve mutlu bir aile yaşantısı vardır. Bir pazar günü hayatını alt üst edecek bir olayla karşılaşır ve o günden sonra tüm olumsuzluklar üst üste gelir. Cengiz artık biricik kızı Günce ile bir başına kalmıştır ve hayatta ondan başka kimsesi yoktur. Yıllar geçer ve Günce beş yaşına girer, ancak sorunlar biteceği yerde büyüyerek devam eder. Cengiz bu kez hayatının belki de en büyük kabusuyla karşı karşıyadır, kızı Günce yi kaybetme riski…

günce

 

[/toggle]