The Charlatans İstanbul’da! 14 Ağustos @kucukciftlik Park

ETKİNLİK / İSTANBUL / KAPAK | Yorum

İngiliz rock devi ‘The Charlatans’ Hard Rock Cafe İstanbul Ana Sponsorluğu ve BKM organizasyonuyla 14 Ağustos’ta İstanbul’da sevenleriyle buluşacak.

The Charlatans istanbul konseri

Unutulmaz şarkıları ve muhteşem sahnesiyle tüm dünyanın sevgilisi olan ‘The Charlatans’ 14 Ağustos Cuma akşamı saat: 21.00’da Türk müzikseverlerle buluşacak.

1990 yılından bugüne, çıkarttıkları 12 albümle uzun süre listlerinin ilk sırasında yer alan ‘The Charlatans’, “Adamlar”ın ön grup olduğu akşam müzikseverlere muhteşem bir gece yaşatacak.

‘The Charlatanas’ 20 yıldan uzun süreli birliktelikleriyle, İngiliz rock müziğinin en ilham verici topluluğu olmaya devam ediyor. Martin Blunt (Bas), Jon Brookes (Davul), Tim Burgess (Vokal), Mark Collins (Gitar) ve Tony Rogers (Klavye)’dan oluşan ekip birbirinden eğlenceli şarkılarıyla İngiliz rock müziği esintilerini, Maçka KüçükÇiftlik Park’a taşıyacak.

Varşova’dan, Teksas’a, Mexico City’den, Liége’e bir çok şehir gezecek olan ‘The Charlatans’ın 14 Ağustos’taki durağı İstanbul olacak.

Hard Rock Cafe’nin sunumu ve BKM organizasyonuyla gerçekleştirilecek.

20.00 Adamlar
21.00 The Charlatans

[button-yellow url=”http://www.biletix.com/etkinlik/SLCHA/ISTANBUL/tr” target=”_self” position=”left”]Biletix[/button-yellow]