ETERNAL HATED (Yunanistan) – The Invisible Minority – The Unusual Punishment | 08 Ekim Rock N Rolla Bar

Etkinlik / İstanbul / Kapak | 0 Yorum

Yunanistan`lı Grup Eternal Hated ın 08 Ekim de İstanbul Rock n Rolla Bar da gerçekleştireceği konserde gruba The Invisible Minority ve The Unusual Punishment grupları eşlik edecektir.

Eternal Hated ın 09 Ekim de Ankara If Performance Hall de gerçekleştireceği konserde gruba Since Yesterday ve My Funeral Is Your Victory grupları eşlik edecektir…

ETERNAL HATED:

2007 yılı Yunanistan Volos çıkışlı Eternal Hated oldukça kısa bir süre içerisinde ülkesinin sevilen underground gruplarından biri haline geldi. Hardcore – Metal ve Rock müzik tarzlarını başarıyla harmanlayan grup Yunanistan ve Almanya da bugüne kadar pek çok şov sergiledi.

2008 yılı Mayıs ayında ilk ep leri “The Rise of the Hated” ı yayınlayan grup All Shall Perish, Neaera, Death By Stereo, Crushing Caspars, To Kill, Strength gibi gruplarla aynı sahneyi paylaştı.

2009 yılında tamamen canlı performanslara ve ilk albümlerine odaklanan grup geçtiğimiz sene “Secrets” isimli albümlerini yayınladı. Şimdilerde ise ikinci albümlerinin kaydını gerçekleştiren Eternal Hated 08 Ekim Cumartesi İstanbul Rock n Rolla Bar, 09 Ekim Pazar günü ise Ankara If Performance Hall de birbirinden güzel iki şov sergileyecek.

Notlar:

* Her iki grup Since Yesterday in Mart 2010 yılında gerçekleştirdiği Mini Yunanistan turnesinde birlikte 2 ayrı şehirde 2 şov sergilemişlerdir.

* Eternal Hated ın 08 Ekim de İstanbul Rock n Rolla Bar da gerçekleştireceği konserde gruba The Invisible Minority ve The Unusual Punishment grupları eşlik edecektir.

* Eternal Hated ın 09 Ekim de Ankara If Performance Hall de gerçekleştireceği konserde gruba Since Yesterday ve My Funeral Is Your Victory grupları eşlik edecektir.

ETERNAL HATED (Hardcore, Metal from GREECE)
https://www.facebook.com/pages/eternal-hated/271321885729

The Invisible Minority
http://www.facebook.com/theinvisibleminority

The Unusual Punishment
http://www.facebook.com/TheUnusualPunishment

Detaylar ve Ön gruplar yakında..

Giriş: Ücretsiz
Mekan: Rock n Rolla bar
Tarih: 8 Ekim Cumartesi
Başlama: 20:45

Bekar Sokak 14 / Giriş Kat Beyoğlu Adidas ve Megavizyon Karşı Sokağıhttp://www.facebook.com/rocknrollabartaksim