Deftones Yeni Klip ”Swerve City”

Amerikalı Metal müzik grubu Deftones, 2012 yılının Kasım ayında yayımladıkları yeni albümleri ”Koi No Yokan” ilk klipleri ”Swerve City” yayınladı.   Klibin yönetmenlik koltuğunda, Amerikalı prodüktör ve müzisyen Gus Black bulunmakta.

YENI VIDEO: The National – “Sea Of Love”

The National yeni albümü Trouble Will Find Me i yayınlamaya hazırlanırken yeni bir klip ile albümün heyecanını arttırdı. Bu yaz Vodafone İstanbul Calling kapsamında Türkiye’de konser verecek The National klibi “Sea Of Love” parçasına çekti.

YENI KLIP: Koray Candemir – Kalan Giden Benim

Koray Candemir 2. solo albümünü yayınlamaya hazırlanırken yeni bir klip ile müjdeyi verdi. Kalan Giden Benim parçasına çekilen klip 7 Mayısta yayınlanacak “Yarım Kalan” albümün ilk klip çalışması.

YENI ALBUM: Koray Candemir – Yarım Kalan

Koray Candemir maSKot sonrasında solo olarak çıkaracağı 2. albümünü yayınlamak üzere. “Yarım Kalan” ismini taşıyan albüm 7 Mayısta raflarda ve iTunes’te yerini alacak. Ön sipariş vermek için tıklayınız. Ayrıca yeni bir klip geliyor, onuda yakında paylaşacağız.

YENI KLIP: Badem Ve Vega “Uyan”

Badem yeni yayınladıkları “Badem ve Konukları” albümünden Vega grubu ile yaptıkları düetleri “Uyan” parçasına klip çekti.

Sayfa 1 2

  • 1
  • 2