Gece, Medya Kralı performansı!

Gece geçtiğimiz hafta Medya Kralında sahne aldı performansını ise aşağıda izleyebilirsiniz.   Birde benden bir not, bir adam gitara bakmadan şarkı söyleyip çalabiliyorsa, o adama dikkat edin. Tabi Gece’ye de dikkat edin.

Uykusuzlar Diskosu!

Okan Bayülgen‘in sunup yönettiği Disko kralında bu hafta ki tema Uykusuzlar diskosu! Disko kralı saat 23:00 da Tv8 ekranlarında.

Disko Kralı’nda Bu akşam!

Disko kralı’nda bu akşam, mirkelam, kenan doğulu, iskender paydaş, mustafa ceceli, özgün, ozan ünlü, gözen vural, doa, pelin yılmaz konuk olacak. Disko kralı saat 23:00’te Tv8 ekranlarında.

Okan Bayülgen; “Bugün yoksanız ne zaman varsınız?”

Dün akşam Okan Bayülgen  Muhabbet Kralında Türk Medyasına ettiği sitemi sizlerle paylaşmak istedik. Video da gerekli olan herşeyi kendisi söylüyor izleyip görün. Ayrıca dün akşam ki muhabbet kralında konu Atanamayan öğretmenlerdi. Atanamayan veya atanan fark…

ATA DEMİRER; Berlin Kaplanı!

Ünlü şovmen Ata Demirer, yeni filmi Berlin Kaplanı’nın çekimlerine Almanya’da başladı! Eyvah eyvah ile büyük başarı yakalayan Demirer, ilk setten görüntüleri de paylaştı. Ata Demirer bu filmde Okan Bayülgen ile yıldızı parlayan Nihal Yalçın ile başrol…

Sayfa 1 2

  • 1
  • 2