ETKİNLİKLER

Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

NE OBLIVISCARIS – İstanbul

10 Ekim

Ne Obliviscaris, extreme metal unsurlarının progresif ve klasik etkilerle benzersiz karışımıyla tanınan Avustralyalı progresif metal grubudur. Özellikle karmaşık kompozisyonları, karmaşık enstrümantasyonları ve sert vokallerin yanı sıra keman ve temiz vokallerin birleştirilmesiyle dikkat çekiyorlar.Şarkı sözlerinde  iç gözlem, varoluşçuluk ve insan duygularıyla ilgili temaları kullanıyorlar.

 

2003 yılında Melbourne’da kurulan Ne Obliviscaris, teknik yetenekleri ve iddialı şarkı yapılarıyla metal sahnesinde dikkat çekti. Yenilikçi yaklaşımı ve müzisyenliğiyle büyük beğeni toplayan ilk albümleri Portal of I’i 2012’de çıkardılar. Bunu 2014’te ikinci albümleri Citadel takip ederek itibarlarını daha da sağlamlaştırdı.

Grubun şarkıları  tipik olarak sert vokaller (hırıltılar), temiz vokaller, gitarlar, baslar, davullar ve kemanın bir kombinasyonunu içerir ve bu da müziklerine  farklı bir doku katar. Ne Obliviscaris, metal müziğin sınırlarını zorladığı, eklektik tarzı ve sofistike kompozisyonları nedeniyle hem ekstrem metal hem de progresif rock hayranlarına hitap ettiği için övgüyle karşılanan bir grup.

Toplamda dört stüdyo albümü olan grubun adı Latince “Unutma “ anlamına geliyor ve 10 Ekim’de tıpkı adları gibi unutamayacağımız bir gece yaşatacaklar.

Biletler:

https://fienta.com/tr/neobliviscaris

Detaylar

Tarih:
10 Ekim
Etkinlik Kategori:

Organizatör

Black Label Events
Organizatör sitesini görüntüle

Mekan

IF Performance Hall Beşiktaş
Cihannüma, Hasfırın Cd. No:26, 34353 Beşiktaş/İstanbul, Türkiye
istanbul, Türkiye
+ Google Haritalar

Rock ve Metal müzik tarzında etkinlik ve konserlerin yer aldığı takvimimiz hazırlanmıştır.

Etkinlik ve konserleriniz için Instagram dm veya mail ile iletişime geçebilirsiniz. Afişlerinize logomuzu eklemek için tıklayınız.

 

 

Top