ETKİNLİKLER

Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.

The Aristocrats

11 Kasım , 2023

600₺

%100 Metal İftiharla Sunar: Asilzade rock virtüözlerden kurulu eğlenceli fusion üçlüsü The Aristocrats, “The Defrost Tour” ile 11 Kasım 2023 Cumartesi günü IF Beşiktaş’ta!

2011’de Anaheim NAMM Show’da sözde tek seferlik bir performans için bir araya gelen The Aristocrats, o günden beri enstrüman hakimiyetinin ön planda olduğu müziğiyle dünyayı geziyor. Elektro gitarda Guthrie Govan, bas gitarda Bryan Beller ve davulda Marco Minnemann’dan oluşan grup çok kısa sürede kendini gezegendeki müzikal açıdan en orijinal ve şaşırtıcı derece eğlenceli rock füzyonu üreten ekiplerden biri olduğunu herkese kabul ettirdi. Caz, pop, metal, rock ve geleneksel country müziğini doğaçlama sanatıyla birleştiren üçlü, sahnede her an her şeyi gerçekleştirebilir.

Guthrie, Bryan ve Marco, 12 yıllık sürede 4 stüdyo albümü yayımladı. Bu albümlerde 9’ar parça bulunması tesadüf değil. Grup üyeleri albüm çıkarırken 3 parça besteliyor ve yapımcılığını kendi üstleniyor. Böylece her albüm kendi içinde değişkenlik, farklı duygular ve yaklaşımlar barındırıyor. Albümlerde benimsenen bu iş bölümüne “aristokratik gelenek” diyorlar.

En son “You Know What…?” albüm turnesinde İstanbul’a gelen grup, yüksek enerjisi ve müzikal ters köşeleriyle hayranlarına baş döndürücü bir performans sergilemişti. Aristokratlar, tam 4 yıl sonra bu sefer “The Defrost Tour” kapsamında yeniden İstanbul seyircisiyle buluşmak için gün sayıyor. The Aristocrats konseri dirty rock, folk ve caz harmanından meydana gelen müziğin yaratacağı etkiyle bu yılın yine en sıra dışı konseri olmaya aday.

Her Türkiye’ye gelişinde kapalı gişe çalan grup 11 Kasım 2023’te ilk kez IF Beşiktaş sahnesinde dinleyicisiyle buluşacak. Üç büyük müzik dehasının sınır tanımaz doğaçlama sahne performansına tanıklık etmeye hazır mısın?

Salon 600₺, Balkon 800₺ (Hammer Müzik)

Bilet

Detaylar

Tarih:
11 Kasım , 2023
Ücret:
600₺
Etkinlik Kategori:

Organizatörler

%100 Metal
Vera Müzik
Freebird Agency

Mekan

IF Performance Hall Beşiktaş
Cihannüma, Hasfırın Cd. No:26, 34353 Beşiktaş/İstanbul, Türkiye
istanbul, Türkiye
+ Google Haritalar

Rock ve Metal müzik tarzında etkinlik ve konserlerin yer aldığı takvimimiz hazırlanmıştır.

Etkinlik ve konserleriniz için Instagram dm veya mail ile iletişime geçebilirsiniz. Afişlerinize logomuzu eklemek için tıklayınız.

 

 

Top