ETKİNLİKLER

Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

The Casualties

21 Haziran @ 08:00 - 17:00

90’lı yılların başında New York’un Aşağı Doğu Yakası’nın sert sokaklarından doğan The Casualties, ikonik bir Streetpunk grubudur.
Otuz yıldır aralıksız albüm yayınlayan The Casualties, Guatemala’dan Estonya’ya dünya turnesine çıktı.
Grubun 1993’ten beri baş gitaristi olan Jake Kolatis “Hayatta kalmak için iyi bir canlı grup olmalısınız” diyor. İlk albümleri “For The Punx” 1997’de yayınlandı.

2018 yılında grup, David Rodriguez’i The Casualties’in yeni solisti olarak kadrosuna kattı. Yeni bir enerji ve yollara düşme arzusuyla grup “Written In Blood” albümünü yayınladı. Bu albüm o kadar iyi karşılandı ki plak şirketi talebe yetişemedi. Kısa bir süre sonra tüm pistonların ateşlendiği “Until Death” yayınlandı – yeni kadroyla daha önce yayınlanmış parçaların bir koleksiyonu.
Grup 2023 yazına girerken 2024’te yayınlanacak yeni bir albüm için müzik yazmaya devam ediyor. Şu anda bu sonbaharda tam bir Avrupa Turnesi için hazırlanıyorlar. Günümüzün çürüyen dünyasında gerçek bir punk grubu için yavaşlamak yok ve The Casualties onu sonik olarak ateşlemek için orada olacak!

Bilet Al

Detaylar

Tarih:
21 Haziran
Saat:
08:00 - 17:00
Etkinlik Kategori:

Organizatör

LIGHTHOUSE
Organizatör sitesini görüntüle

Mekan

Dorock Heavy Metal Club
Hüseyinağa, Kameriye Sk. No 11/A, 34435 Beyoğlu/İstanbul, Türkiye
İstanbul, Türkiye
+ Google Haritalar
Mekan sitesine git

Rock ve Metal müzik tarzında etkinlik ve konserlerin yer aldığı takvimimiz hazırlanmıştır.

Etkinlik ve konserleriniz için Instagram dm veya mail ile iletişime geçebilirsiniz. Afişlerinize logomuzu eklemek için tıklayınız.

 

 

Top