Flashback Unit

Flashback Unit 28 Ekim Cuma 23:00’de Balans Brau Taksim’de!

Etkinlik / İstanbul / Müzik | 0 Yorum

Flashback Unit, Cuma gecesi Balans Brau Taksim’de!

Geçtiğimiz yıl İstanbul’da verdiği konserlerle sesini duyuran elektronik, pop, house grubu Flashback Unit konserlerine devam ediyor. Grup 28 Ekim Cuma gecesi Balans Brau Taksim’de sahne alacak.
Kendi döneminin popüler rock, soul, funk ve disco parçalarını house müzik ekseninde yorumlayarak bambaşka bir form veren Flashback Unit’in hazırladığı remix ve prodüksiyonlar büyük ilgi görüyor. Flashback Unit’in kendi şarkıları da büyük beğeni topluyor.
Müzik sektöründe aranjör, prodüktör, ses mühendisi ve vokal kimlikleriyle profesyonelleşen grubun üyeleri Cüneyt Yamaner, Anıl Taşhan ve Can Bora Genç. Zaman zaman sahneye farklı sanatçılarla birliktelikler sergileyen Flashback Unit, hem canlı müzik dinlemek, hem de elektronik müzik performansı izlemek isteyenler için unutulmayacak bir eğlence sunuyor. Flashback Unit müzikseverlerle https://www.facebook.com/flashbackunit , twitter.com/FlashbackUnit ve www.flashbackunit.com adresleri üzerinden de buluşuyor.
Flashback Unit, 28 Ekim Cuma gecesi Balans Brau Taksim’de. Dans ve eğlence dolu bir gece için yerinizi ayırtmayı unutmayın!

Bilgi için: Semih Güven, KittPro, 0212 2751155, 0537 4354795
Balans Brau Tel: 0212 293 56 90

Flashback Unit

Flashback Unit