God Is An Astronaut İstanbul’da! 28 Mayıs 2014 @garajistanbul

ETKİNLİK / İSTANBUL / KAPAK | 0 Yorum

God Is An Astronaut

God Is An Astronaut Konseri!

Post rock’ın en önemli isimlerinden God Is An Astronaut, 28 Mayıs’ta garajistanbul sahnesinde hayranlarıyla buluşuyor!

Goldnights serisi devam ediyor: God Is An Astronaut İstanbul’da…

İsimlerini Clive Barker’ın Nightbreed adlı kitabından alan İrlandalı grup God Is An Astronaut, 3 yıldan fazladır bir araya gelemediği Türkiye’li hayranlarıyla hasret giderecek.

İlk olarak 2007 yılında Barışarock‘ta sahne alan grup, 2009 Kasım’ından geldiği İstanbul’da kapalı gişe bir konser verdi. 2011 Mart’ında ise İstanbul, İzmir ve Ankara’yı kapsayan Türkiye turnesine çıkan grup, 3 kapalı gişe konserde binlerce hayranına müzik ziyafeti çekti.

Yeni albümleri Origins sonrasında çıktıkları turneye İstanbul’u da dahil eden God Is An Astronaut, İstanbul’un seçkin mekanlarından biri olan garajistanbul’da konser verecek.

Bugüne dek The End Of The Beginnig (2002), All Is Violent, Alll Is Bright (2005), A Moment Of Stillness (2006), Far From Refuge (2007), God Is An Astronaut (2009) ve Age Of The Fifth Sun (2010) isimli 6 albüm çıkaran grup, 7. albümünü 2013 sonlarında Origins adıyla yayınladı. Özellikle son iki albümleri dünya müzik basınında yüksek puanlar alan grup, birçok dergide “En İyi Yeni Gruplar” listelerinde üst sıralarda yer aldı.

God Is An Astronaut, uzun bir aradan sonra geleceği İstanbul’da, Goldnights etkinlikleri kapsamında 28 Mayıs gecesi Türkiyeli hayranlarına hem işitsel hem de görsel ziyafet sunacak! Goldnights etkinliğinde gerçekleşecek olan konser Moodlive organizasyon firması tarafından RedBull Müzik ve İTÜ Sözlük’ün katkılarıyla gerçekleşecek.

Bilet al