Headbangers’ Weekend! 29-30-31 Ağustos’ta Küçükçiftlik Park

ETKİNLİK / İSTANBUL / KAPAK | Yorum

%100 Metal Fest Headbangers’ Weekend 29-30-31 Ağustos tarihlerinde KüçükÇiftlik Park’ta!

[alert-note] Güncelleme!

Headbangers’ Weekend programı belli oldu

[/alert-note]

Headbangers' Weekend programı

Headbangers’ Weekend programı

[alert-note] Güncelleme!

Festivale eklenen diğer bir grup, Jeff Loomis’li yeni kadrosuyla ARCH ENEMY!

[/alert-note]

[alert-note] Güncelleme!

Festivale eklenen diğer bir grup: CARCASS!

[/alert-note]

[alert-note] Güncelleme!

İstanbullu Death Metal grubu Soul Sacrifice, bu sene %100 Metal Fest Headbangers’ Weekend 29-30-31 Ağustos tarihlerinde KüçükÇiftlik Park’ta!

[/alert-note]

[alert-note] Güncelleme!

İstanbullu Thrash/Death Metal grubu “Vortex Of Clutter” %100 Metal Fest Headbangers’ Weekend 29-30-31 Ağustos tarihlerinde KüçükÇiftlik Park’ta!

[/alert-note]

100de100 Metal Fest Headbangers Weekend - 29-30-31 Ağustos 2015

 

 

Geçtiğimiz yıllarda Overkill, Children of Bodom, Epica, Dark Tranquillity ve Sonata Arctica gibi grupları Türk metal seyircisiyle buluşturan %100 Metal Fest Headbangers’ Weekend bu yıl 3 gün olarak dopdolu bir kadroyla 29-30-31 Ağustos tarihlerinde Ağustos ayında KüçükÇiftlik Park’ta gerçekleşecek.

Festivalin bu yılki konuklarının arasında ülkemizde yıllardır beklenen Avrupa’nın thrash devi Kreator; geçtiğimiz yılın en başarılı metal albümünün sahibi, Grammy 2015 adayı Amerikalı progresif dahileri Mastodon; gotik metalin öncülerinden Therion; İsveç metalinin sert ve hüzünlü çocukları Katatonia; melodik death metalin İsveçli yaratıcıları At The Gates; Fin folk metal neferleri Ensiferum; yeni albümleriyle ortalığı birbirine katmaya hazırlanan Moonspell ve extreme metalin en saygın isimlerinden olan Rotting Christ ve ülkemizin önemli gruplarından Thrown To The Sun var.

Festivalin diğer grupları ve detaylar için beklemede kalın.