Jolly Joker İstanbul 2014 Ocak ayı konserleri!

ETKİNLİK / İSTANBUL / KAPAK | Yorum

Jolly Joker İstanbul’un 2014 ocak ayında ki konserler!

Beyoğlu’nun önde gelen müzik tabanlı sanat etkinliklerinin yapıldığı Jolly Joker İstanbul, ‘performance hall’ konseptiyle İstiklal Caddesi’nin kilit noktalarından biri olmayı sürdürüyor. Jolly Joker İstanbul’da Türkiye’nin önde gelen sanatçılarının yanı sıra, yeni albüm yayınlamış sanatçı ya da cover yapan müzik gruplara da sahnesinde yer veriyor.

03 Ocak Cuma : Gökhan Türkmen

gökhan türkmen

Romantik aşk şarkılarının sevilen ismi Gökhan Türkmen, 3 Ocak’ta Jolly Joker İstanbul’da…

Gökhan Türkmen, 2008’de Youtube’a yüklediği, 5 milyon kişi tarafından tıklanan ve ilk albümüne da adını veren “Büyük İnsan” şarkısıyla adını duyurdu. Bu albümüyle “En İyi Çıkış Yapan Sanatçı” olarak Altın Kelebek ödülünü alan Gökhan Türkmen, 2010 yılında, ilk albümünün başarısını pekiştiren ikinci albümü “Biraz Ayrılık”ı çıkararak yoluna sağlam adımlarla devam etti.

O yıl en çok ödül alan sanatçılardan biri olan Gökhan Türkmen’in ikinci albümü “Biraz Ayrılık” radyo ve televizyonlarda en çok çalınan, klipleri en çok yayınlanan albüm oldu.

04 Ocak Cumartesi: Gripin

gripin yanlızlığın çaresini bulmuşlar

Gripin, yeni albümü “Yalnızlığın Çaresini Bulmuşlar” ile 4 Ocak’ta Jolly Joker İstanbul sahnesinde…

Birol Namoğlu (solist), Arda İnceoğlu (bas gitar), Murat Başdoğan (gitar) ve İlker Baliç’ten (davul) oluşan Gripin, Türk rock müziğinin en başarılı performans gruplarından biri kabul ediliyor.

Grup, 2012 Kasım’ında çıkardığı “Yalnızlığın Çaresini Bulmuşlar” albümü, yalnızlık, geçmişle hesaplaşma ve ayrılık temalarını işleyen 11 şarkıdan oluşuyor. Albümün prodüktörlüğünü Gripin’in önceki albümlerinde de imzası bulunan Haluk Kurosman üstlenirken; söz, müzik ve düzenlemeler Gripin ve Haluk Kurosman’a ait.

Gripin bu albümde de geleneği bozmayarak bir cover şarkıya yer verdi. Leman Sam’ın yorumladığı en özel şarkılarından biri olan, söz ve müziği Şevval Sama ait “Gül Güzeli” isimli şarkı gripin yorumuyla bu albümde tekrar hayat buluyor.

08 Ocak Çarşamba: Levent Özer

Levent Özer, ilk albümü “Söyle de Bilelim” ile 8 Ocak’ta Jolly Joker İstanbul sahnesinde sevenleriyle buluşuyor.

Hem gitarıyla hem de enerji dolu sahne şovlarıyla son zamanlarda adından sıkça söz ettiren Levent Özer, ilk solo albümü “Söyle de Bilelim”i dinleyicisinin beğenisine sunuyor.

Cazdan funk’a, poptan rock’a birçok müzik türüyle bağ kuran, farklı grup ve müzisyenlerle sahneye çıkan Levent Özer, en sonunda kendi şarkılarını söylüyor.

“Söyle de Bilelim” albümünde birçok müzik türünün iç içe geçtiği şarkılar var. Hayatın içinden, başka başka yaşanmışlıklardan derlenmiş, hepsi ayrı bir ilgiyi hak eden şarkılar bunlar…

İlk parçasından son parçasına, baştan sona bir albümü dinleme keyfi artık pek süremediğimiz bir keyif… Her parçası hayata değen, sahici bir albüm ve bu keyfi yaşatmaya aday… Bunu da böyle bilelim; o zaman “Söyle de Bilelim” Levent Özer!

10 Ocak Cuma: Halil Sezai

halil-sezai-ey-ask

Yaptığı her şarkı müzik listelerinde zirvede olan Halil Sezai, 10 Ocak’ta Jolly Joker İstanbul sahnesinde sizlerle olacak.

Hafızalarımıza kazınan çarpıcı sözleri ve başka diyarlara sürükleyen müzikleri ile geçtiğimiz yıla damgasını vuran Halil Sezai ikinci solo albümünün ardından dinleyicisi ile buluşmaya devam ediyor.

Halil Sezai “Seni Beklerken” ve “Ey Aşk” isimli albümlerinin büyük beğeni toplayan şarkıları ve sürpriz repertuvarı ile sizlerle olacak.

11 Ocak Cumartesi: Yaşar

yasar

Türk pop müziğinin güçlü sesi Yaşar, 11 Ocak akşamı Jolly Joker İstanbul’da beğenilen şarkılarını sizlerle paylaşacak.

Kuşlar, Kumralım, Cezayir Menekşesi gibi pop müziğin hit parçalarının sahibi Yaşar, 1996’da çıkardığı ilk albümü “Divane” ile “Altın Plak” ödülünü kazanmıştı. Bu çıkışını 1998 Ekim’inde “Esirinim” adlı ikinci albümüyle devam ettirip içinde Türk Sanat Müziği öğelerini içeren hiti “Kuşlar” ile dinleyici kitlesini genişletti. 2000 Kasımında “Masal” adlı albümünü çıkararak kendi tanımıyla üçlemesini tamamlayan sanatçı, son albümü “Eski Yazlar”ı 2010’da çıkardı.

13 Ocak Pazartesi: İrfan Özata Albüm Lansmanı

İrfan Özata, yeni albümü “Hayat Okulu”nun lansman konserinde 13 Ocak’ta Jolly Joker İstanbul sahnesinde olacak.

Etkileyici sesi ve kendine has yorumunun yanı sıra multi-enstrümantalist olan İrfan Özata, uzun süredir hem Türkiye’deki hem de dünyanın dört bir yanındaki önemli müzisyenlerle çalışıyor.

Birçok önemli albümde saksafon ve yan flüt çalan Özata, birçok önemli isime de vokalistlik yaptı. Müzisyen kimliğinin yanı sıra besteci kimliği de ön planda olan sanatçının, “Gel de Sen Konuş” adlı parçasının bestesi ile Mustafa Ceceli’nin son albümünde yer aldı.

Besteleri kendisine ait olan “Yanlış Fotoğraf” adlı ilk single çalışmasını Mayıs 2013 yılında çıkaran sanatçı, dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Son zamanların en iyi erkek vokalleri arasında gösterilen İrfan Özata, şimdi de on bir parçadan oluşan yeni albümü “Hayat Okulu” ile sevenlerinin karşısında…

14 Ocak Salı: Duman

Duman

Duman

Rock müziğin sevilen gruplarından Duman, 4 yıl aradan sonra çıkarttığı son albümü “Darmaduman” ile 14 Ocak’ta Jolly Joker İstanbul’da sizlerle olacak!

Milyonlarca müzikseverin hayranlıkla dinlediği ve takip ettiği Duman, son albümünün konseriyle sizlerle buluşuyor.

Her albümü olay yaratan ve milyonlarca müzikseveri peşinden sürükleyen Duman, 4 yıl boyunca beklenen albümünü, nihayet sevenlerinin beğenisine sunuyor.

16 Ocak Perşembe: Mehmet Erdem

mehmet erdem

Mehmet Erdem, “Hiç Konuşmadan” şarkılarını Jolly Joker’de söylüyor!

İkinci solo albümü “Hiç Konuşmadan”ı müzikseverlerle buluşturan Mehmet Erdem, “Hakim Bey”, “Herkes Aynı Hayatta”, “Haydi Gel Gidelim” gibi ilk albümünün sevilen eserlerini de seslendirerek, kendisini dinlemeye gelenlere keyifli saatler yaşatacak.

Geçtiğimiz yıl Sony Music etiketiyle yayımladığı “Herkes Aynı Hayatta” albümüyle dinleyicilerle buluşan ve fenomen haline gelen Mehmet Erdem, merakla beklenen yeni albümünün yayımlanmasından hemen önce sözü ve müziği Cihan Güçlü’ye ait olan “Acıyı Sevmek Olur Mu?” isimli çıkış şarkısını radyolar aracılığıyla paylaşmış ve kısa sürede büyük beğeni toplamıştı.

17 Ocak Cuma: Gökhan Tepe

gökhan tepe

“Tanrım Dert Vermesin” isimli çıkış şarkısı ve keyifli sahne performansıyla Gökhan Tepe, 17 Ocak’ta Jolly Joker İstanbul sahnesinde dinleyicisiyle buluşmaya hazırlanıyor.

Son albümü “Kendim Gibi”yi Aralık 2012’de dinleyiciyle buluşturan Gökhan Tepe, listelerde üst sıralara yerleşen şarkılarını söyleyecek.

18 Ocak Cumartesi: Cem Adrian

cem adrian

Farklı ses rengine sahip sanatçılardan Cem Adrian, son albümü “Şeker Prens ve Tuz Kral” ile 18 Ocak’ta Jolly Joker İstanbul’da…

2003 yılında Mystica grubuyla solist ve dansçı olarak çalışan Cem Adrian, 2005 yılının Şubat ayında “Ben Bu Şarkıyı Sana Yazdım” isimli ilk albümünü yayınladı. Sanatçının 2006 yılının Ocak ayında prodüktörlüğünü ve şarkı sözlerini kendisinin üstlendiği 15 parçadan oluşan ikinci albümü “Aşk Bu Gece Şehri Terk Etti”, 2006 yılı Aralık ayında piyasaya çıktı. Albümde konuk olarak; Umay Umay, Denizhan ve Suicide yer aldı.

2006 yılı sonundaki “Aşk Bu Gece Şehri Terk Etti” albümünün tanıtım konseri performansı ve Hayal Kahvesi konserler dizisi başta olmak üzere Türkiye’nin birçok ilinde verdiği konserlerini, üçüncü albüm projesine kadar devam ettirdi. Bu süre zarfında birçok konser vermiş, canlı yayın ve programa katıldı.

“Emir” albümünün kayıtları sürerken, 2007 yılı sonunda kayıtlarına başlanan, sadece piyano kullanılarak hazırlanan serinin ilk albümü olan “Essentials / Seçkiler – Etnik” 2008 yılı Haziran ayında piyasaya çıktı.

2007 yılı Temmuz ayında çalışmalarına başlanan, prodüktörlüğünü kendisinin üstlendiği, albüm kayıtlarından, şarkı sözüne, müziklerinden, aranjlerine kadar kendisinin yaptığı dördüncü profesyonel çalışması “tanrının emri aşkı” anlatan “Emir” albümü, 26 Aralık 2008 tarihinde piyasaya çıkmıştır. Albümde konuk olarak; Hayko Cepkin ve Pamela Spence yer almıştır.

Beşinci stüdyo albümü olan, “insanın dönüp dolaşıp varacağı yerin yine kendisi olduğunu” vurguladığı “Kayıp Çocuk Masalları”, 25 Aralık 2010 tarihinde piyasaya çıktı. 12 parçadan oluşan albümün tüm şarkılarının söz ve müziği Cem Adrian’a aittir. Albümde Murat Yılmazyıldırım ve Aylin Aslım ile düetleri bulunmaktadır.

18 Eylül 2012 tarihinde altıncı stüdyo kaydı olan “Siyah Bir Veda Öpücüğü” adlı albümünü çıkarmıştır. Albümde 12 şarkı bulunmaktadır. Albümde, “Hani Bazen” adlı şarkıda Ayten Alpman ile Cem Adrian düet yapmıştır.

Cem Adrian yedinci ve son albümü olan “Şeker Prens ve Tuz Kral”ı 3 Eylül 2013’te müzikseverlere sundu. 11 şarkıdan oluşan albümün tüm söz, müzik ve düzenlemeleri Cem Adrian imzası taşımaktadır.

21 Ocak Salı: Hüsnü Şenlendirici

Klarnetinin büyülü sesi Hüsnü Şenlendirici, 21 Ocak’ta Jolly Joker İstanbul’da…

Türkiye’nin sayılı virtüözlerinden Hüsnü Şenlendirici, canlı performansıyla müzikseverlere buluşuyor. 2011 yılının sonbaharında çıkardığı, Hüsn-ü Hicaz albümüyle büyük başarı elde eden Hüsnü Şenlendirici, sadece Türkiye’nin değil, dünyanın da birçok şehrinde konserler vererek, adını yurt içinde olduğu kadar, yurt dışında da duyurdu.

Tüm konserleri yoğun ilgi gören, her biri kendi enstrümanlarında çok önemli isimlerden oluşan orkestrasının katkısıyla dinleyicilere unutulmaz saatler yaşatan müzisyen, sizlerle buluşacak.

Duygu yüklü besteleri olduğu kadar coşkulu melodileri de ustaca icra eden Hüsnü Şenlendirici, sahnede hem albümünde yer alan unutulmaz klasikleri hem de kendi bestelerini seslendirecek.

22 Ocak Çarşamba: Ceylan Ertem

ceylan ertem

Türkiye’nin önemli kadın vokallerinden Ceylan Ertem, 22 Ocak’ta Jolly Joker İstanbul’da sevenleriyle buluşuyor.

Ceylan Ertem, konuk sanatçılar Mabel Matiz, İsmail Altunsaray, Sinan Cem Eroğlu ve sürpriz konuklarıyla Jolly Joker İstanbul sahnesinde eşsiz bir müzik ziyafeti sunacak.

Ceylan Ertem, 2006 yılında Anima adlı rock grubu ile kaydettiği Animasal albümünden tanındı. Ardından “Soluk” adlı ilk solo albümünü yayınlayan Ertem, bu albümden çıkardığı “İnsandık”, “Çok Yakın”, “Nazım’a Şarkıları” ile dikkat çekti. Barana grubu ile gerçekleştirdiği Xenopolis projesiyle Hollanda’da 2, Türkiye’de 1 tane başarılı tur gerçekleştirdi ve grubun albümü Baykuş müzik etiketiyle çıktı. Berlin’de Octophone, Bordeaux’da United Fools ile ortaklaşa projeler başlattı ve konserler verdi. Ardından “Ütopyalar Güzeldir” isimli ikinci solo albümü Ada Müzik etiketiyle yayınlandı ve birçok eleştirmen tarafından yılın en iyi ilk beş albümü arasına girdi.

Ceylan Ertem kendi şarkıları dışında Sezen Aksu Tribute ve Cadı Avı projeleriyle, kendi hayatında ve Türk müzik tarihinde iz bırakmış kadın müzisyenlerin şarkılarını yorumluyor. Bu gecede ise hem kendi şarkıları, hem de Sezen Aksu Tribute ve Cadı Avı’ndan oluşturduğu özel repertuvarla sizlerle olacak. Ceylan Ertem’e yetenekli ve değerli müzisyenler Cenk Erdoğan, Emin İnal, Murat Çopur, Ediz Hafızoğlu ve Engin Recepoğulları eşlik edecek.

23 Ocak Perşembe: Emre Kaya

Toz isimli single’ı ile dikkatleri çeken Emre Kaya, 23 Ocak’ta Jolly Joker İstanbul’da…

Yaklaşık 14 senedir besteci ve söz yazarı kimliği ile müzik sektörünün en çok aranan isimlerinden biri olarak tanıdığımız Emre Kaya, Murat Dalkılıç, Bengü, Zeynep Dizdar, Niran Ünsal ve daha bir çok sanatçı ile çalışarak her sene müzik sektörüne uzun yıllar unutulmayacak şarkılar kazandırdı.

Bestecilik kariyerinde çok önemli bir yere sahip oldu ve 2009 yılında “Yılın En İyi Bestecisi” ödülünü aldı. Sadece bestecilik kimliği tanınmaya Kaya, bir çok başarılı olmuş albümün müzik direktörlüğünü de yaptı. “Böyle Gitmez” isimli albüm çalışmasıyla geçtiğimiz senelerde yorumcu kimliği ile bu işin üstadı olduğunu kanıtladı. Yoğun ilgi üzerine sözü ve müziği yine kendisine ait olan “Toz” isimli şarkısını dijital platformlarda müzik sevenlerin beğenisine sundu. “Toz” isimli başarılı single’i uzun süre listelerin başında yer alan Emre Kaya, müzik çalışmalarına devam ediyor.

24 Ocak Cuma: Levent Yüksel

levent yüksel

Türkiye’nin en başarılı seslerinden Levent Yüksel, 24 Ocak’ta Jolly Joker İstanbul’da…

Sezen Aksu ve Uzay Hepari ile ilk albümünün çalışmalarına başlayan sanatçı, 1993 yılında Med-Cezir’i müzikseverlerle buluşturdu. Albümden çıkan “Yeter ki Onursuz Olmasın Aşk”, “Tuana”, “Kadınım”, “Med Cezir” ve “Uçurtma Bayramları” isimli şarkılar oldukça beğenildi ve müzikalite anlamında dönemini aşan bir albüm olarak değerlendirildi.

Sanatçı, ikinci albümü “Levent Yüksel’in 2. CD’si”ni 1996 yılında piyasaya sürdü. 1997 yılında çıkardığı single çalışması “Bi’daha” ulaşılması imkansız görünen bir satış rakamına ulaştı ve büyük ilgi görüp, maçlara slogan ve televizyon programlarına isim oldu. 1998 yılında üçüncü albümü “Adı Menekşe” yi yayınlayan sanatçı, 2000 yılında prodüktörlüğünü kendisinin yaptığı ve Sezen Aksu, Aysel Gürel, Bülent Ortaçgil, Mirkelam ve Ümit Sayın gibi çok önemli müzisyenlerle çalıştığı Aşkla isimli albümünü çıkardı. 2004’te Uslanmadım ve 2006’da Kadın Şarkıları albümlerini yayınladı.

Albümleri:
1992: Med Cezir
1996: Levent Yüksel’in 2. CD’si
1997: Bi’Daha
1998: Adı Menekşe
2000: Aşkla
2004: Uslanmadım
2006: Kadın Şarkıları
2009: Sıfır Km (Sıfır Km adlı grubuyla birlikte)
2010:Aşk Mümkün Müdür Hala
2012:Topyekün

25 Ocak Cumartesi: Feridun Düzağaç

feridun düzağaç

Sevilen aşk şarkılarının başarılı yorumcusu Feridun Düzağaç, 25 Ocak’ta Jolly Joker İstanbul’da…

İlk kez Mersin’de bir grubun solisti olarak şarkı söylemeye başlayan Feridun Düzağaç, kendi müziklerini üretmeye 1988’de üniversiteden dört arkadaşıyla birlikte kurduğu “Tını” grubuyla başladı. 1990’lı yıllardan beri melankolik şarkı sözleriyle dikkatleri üzerine çeken Düzağaç, 2009 Kral Tv Video Müzik Ödüllerinde “Beni Bırakma” şarkısına çektiği klip ile “Yılın Klibi” ödülüne layık görüldü.

Feridun Düzağaç müziğin yanısıra televizyon ve sinema filmlerinde de rol aldı: 2005 yapımı “Gece 11.45”, 2007 yapımı “2 Süper Film Birden” ve 2008 yapımı “Aşk Tutulması” isimli sinema filmleri ile “Derman” ve “Binbir Gece” dizilerinde kamera önüne geçti.

28 Ocak Salı: Aynur Albüm Tanıtım Konseri

Kürtçe ve Türkçe söylediği şarkılara eklediği doğaçlamalarla tanınan Aynur, ‘Beraber’ anlamına gelen “Hevra” albümünün ilk tanıtım konseri için İstanbul Jolly Joker’de…

Başarılı yorumu ile sesini tüm dünyaya duyuran Aynur, 2004 yılında “Keça Kurdan” ve 2005 yılında “Nûpel” adıyla çıkarmış olduğu albümlerinin ardından dünya basınında da adından sıkça bahsettirmiş, geniş bir hayran kitlesi oluşturmayı başarmıştı. 2010 yılında çıkardığı “Rewend“ albümünün ardından Türkiye’de ve dünyanın pek çok ülkesinde konserler verdi.

Sanatçı, son albümünü Aralık 2013’te Sony Music Classical etiketiyle piyasaya çıkardı. ‘Beraber’ anlamına gelen “Hevra” albümünün ilk tanıtım konseri İstanbul Jolly Joker’de gerçekleştirilecek. Aynur’un “Hevra” albümünde birlikte çalıştığı ünlü İspanyol besteci, gitarist ve yapımcı Javier Limón bu konserde Aynur’a eşlik edecek. Buika, Yasmin Levy ve Mariza gibi usta sanatçıların prodüktörlüğünü de yapan besteci ve gitarist Javier Limón, aldığı 5 Latin Grammy’siyle İspanya’nın en saygın sanatçılarından biri. Limón’un müziği Brazil, Afro-cuban ve caz gibi türleri de kapsayan geniş bir yelpazeye sahip. Bu albümde Javier Limón ve Aynur müziğin coğrafi sınırları ortadan kaldırdığını söylemek mümkün.

“Hevra” albümünde, adeta doğu batı sentezi müzikseverleri karşılıyor. “Péş Nare”, “Tobedar im” ve “Diyarbekir” şarkılarının söz ve besteleri Aynur’a ait. Albümde daha öncekilerin aksine geleneksel entrümanların yerine ağırlıklı olarak Limón’un flamenco ezgilerini taşıyan gitar soundu kullanıldı. Kürtçe ve Flamenko müziğin ortak noktalarını yakalayarak muhteşem bir sentez yakalanan albümün kayıtları Madrid ve Boston’da gerçekleşti. İspanyol piyanist besteci Ariadna Castellanos ile canlı kaydedilen “Xerîw” şarkısının yanı sıra “Sîsîlé” şarkısı da usta müzisyen Cemil Qoçgirî’nin temburu ile canlı kaydedildi.

29 Ocak Çarşamba: Selçuk Balcı

Karadeniz müziğinin güçlü yorumcularından Selçuk Balcı, 29 Ocak’ta Jolly Joker İstanbul sahnesinde performansını sergileyecek.

Selçuk Balcı 2011 yılında çıkarttığı “Patika” adlı albümünün ardından, ikinci albümü olan “Mila” ile tekrar sevenleriyle buluşuyor.

‘Üstünde “Mila” oynadığımız bir “Patika”dır hayat!Gözünü açtığında, bir patikanın başında bulursun kendini…Aklını çelen seni çağıran bir patikanın!Ayağın takılır, elini diken çizer, çiseli otlarda ıslanırsın dize kadar… Yorulursun!İlk düzlüğe geldiğinde bir avuç “Mila”’ çıkarırsın cebindeki keseden… Yere dizersin…Oynarken dinlersin!”Mila” çocukluğumuzdur ve hayat her zaman bir “Patika”dır bizim için!’

Karadeniz’de müzikal bir değişim yaşanıyor, yeni kuşağın müzik kulağı bu tınılarla oluşuyor. Aralanan o güzel kapıdan avlumuza giren rüzgar, bir tutam ezgiye ve dile dönüşüyor. Selçuk Balcı, bu yeni müzikal dilin temsilcilerinden biridir.

İşte bu yüzden; kemençesinden dökülen duygu ve hüzünde sadece Karadeniz değil, insan vardır!

30 Ocak Perşembe: Uriah Heep

1969 yılında kurulan rock müziğin en önemli gruplarından sayılan Uriah Heep, 30 Ocak’ta Jolly Joker İstanbul’da sahne alıyor.

31 Ocak Cuma: Fettah Can

fettah can

Üçüncü solo albümü “Yalanlar Cumhuriyeti”ni yayımlayan Fettah Can, 31 Ocak’ta Jolly Joker İstanbul’da hayranlarının karşısına çıkıyor.

Besteci ve söz yazarı kimliği ile müzik sektörünün en çok aranan isimlerinden biri olan Fettah Can, sanatçılara verdiği söz ve bestelerle müzik sektörüne uzun yıllar unutulamayacak şarkılar kazandırdı. Türkiye’nin farklı bölge ve mekanlarında yaklaşık 15 yıldır sahne çalışmaları yapmakta olan Fettah Can, çıkardığı “Sana Affetmek Yakışır” ve “Boş Bardak” isimli iki digital single ile müzik listelerinde ilk sıralara yerleşti.

Fettah Can şimdiye kadar Işın Karaca, Hande Yener, Gülben Ergen, Levent Yüksel, Zeynep Casalini, Demet Akalın gibi isimlerden dinlediğimiz şarkılarını yeniden düzenleyerek kendi yorumu ile “Aklımda Kalanlar” albümünde topladı.

Fettah Can, albümünde yer alan yeni şarkıları ve unutulmayan hitleri ile müzikseverlerle buluşacak.

[button_round color=”blue” url=”http://www.biletix.com/mekan/BS/TURKIYE/tr”] biletix [/button_round]