Konser: Malt Bu gece Bronx’ta!

Etkinlik / İstanbul / Kapak | 0 Yorum

23 MART CUMA MALT @ BRONX

MALT 23 MART Cuma gecesi tekrar sizlerle buluşuyor!!!

90’lı yıllarda “Badluck” grubunun solistliğini yapan, radyo ve televizyonların tanınan simalardan Cenk Durmazel; 2007’de Cenk Turanlı (Bas Gitar), Barış Ertunç (Gitar) ve Güray Gürsoy (Davul) ile birlikte MALT grubunu kurdu.
MALT’ın ilk albümü “KENDİ ADINI TAŞIYAN İLK ALBÜM” Pasaj Müzik etiketiyle müzik marketlerde yerini aldı”KENDİ ADINI TAŞIYAN İLK ALBÜM”den; “Aşkın Gözü”, “Gol”, “Deprem” ve “Gezegen” parçalarına klip çekildi.
Malt’ın 2 yılda tamamlanan “ARIZA” albümü, Pasaj Müzik etiketiyle rock müzik dinleyicilerine sunuluyor. İlk albümleriyle beraber 200’den fazla konser veren Cenk Durmazel (Vokal), Barış Ertunç (Gitar,Vokal) ve Cenk Turanlı’dan (Bas Gitar) oluşan MALT’a kayıt aşamaları ve sahnede davulda Mehmet Demirdelen eşlik ediyor.
Arıza albümü, ilk albüme göre geniş bir müzikal çeşitliliğe sahip Malt şarkılarında daha az ironi ve yoğun bir duygusallık hissediliyor. Tüm sözlerini Cenk Durmazel’in yazdığı, müziklerini ise Barış Ertunç ile beraber hazırladığı albümün prodüktörlüğünü Malt grubu yaptı. Grup, “ARIZA” albümünün ilk konserini 15 Mayıs akşamı Bronx Pi sahnesinde gerçekleştirdi.

Bilet fiyatı:
tam: 25 TL
öğrenci: 20 TL

Kapı açılış 21:00
Konser saati 22.30

http://www.facebook.com/BronxPiSahne
http://www.twitter.com/BronxPiSahne
http://bronxpisahne.tumblr.com/
http://www.vimeo.com/bronx

 

[button_round color=”black” url=”http://www.facebook.com/events/365626813465351/”] Facebook Etkinlik linki [/button_round]