One Love Festival 13 // 15-16 Haziran 2014

ETKİNLİK / İSTANBUL / KAPAK | 0 Yorum

one love festival 2014

 

Türkiye’nin en uzun soluklu şehir festivali “One Love Festival 13 ile Birlikte Hayata”nın, büyük bir heyecan ve merakla beklenen programı belli olmaya başladı. Avantajlı fiyatlarla ön bilet satışları başlayan ve 14 – 15 Haziran tarihlerinde Parkorman’da düzenlenecek festivalde açıklanan ilk isimler, Ortadoğu’nun uluslararası düzeydeki ilk yıldızı, “Suriyeli Techno” tanımıyla özdeşleşen “Omar Souleyman” ve üretkenliğiyle elektronik müzik dünyasının en önemli isimlerinden biri haline gelen Simon Green; diğer adıyla “Bonobo” oldu.

Ortadoğu’da düğünlerde ve şenliklerde çalınan müzikleri baştan yaratan, Shaabi tınıları ve vahşi Dabke ritimleriyle buluşturduğu sahne performansını Glastonbury, All Tomorrow’s Parties gibi uluslararası festivallere taşıyarak bu sıradışılığını Batı müzik dünyasında markalaştırmayı başaran ve Damon Albarn ve Björk gibi isimlerle aynı projelerde anılan Omar Souleyman, festivalcilere alışık olmadıkları, çılgın bir eğlence vadediyor. 5 albüm, sayısız turne ve sıradışı üretkenliğiyle dikkatleri üzerine çeken Bonobo ise, yarattığı müziğin zengin dokusu, duygusal etkisi ve derinliğiyle, “One Love Festival 13 ile Birlikte Hayata” sahnesinde büyüleyici bir elektronik müzik performansına imza atmaya hazırlanıyor.

One Love Clubhouse!
Madem eğlenmeye geldiniz, öyleyse sonuna kadar eğlenin. One Love’ı bu kez Clubhouse’ta yaşamaya ne dersiniz? “Yerim dar” dedirtmeyen özel dans pisti, eğlenmekten yorulduğunuzda sizi bekleyen koltuklar ve dinlenme alanı. İştahınızı açacak özel yemek alanı ve barı ve herşeyden ötesi şehrin içinde ama şehirden uzak hissedeceğiniz yeşillik ve dağ evi ortamı, rahat rahat aynaya bakabileceğiniz, uğramaya üşenmeyeceğiniz özel WC.

Hepsi ve daha sürprizlisi burada. 
Clubhouse’a gelirseniz, One Love’a biraz daha aşık olabilirsiniz.

Clubhouse biletleri, 9 Nisan’da sınırlı sayıda satışta olacak.

 

[button_round color=”blue” url=”http://www.biletix.com/etkinlik/RONE3/TURKIYE/tr”] Biletix [/button_round]