Metallica: Mahşerin Dört Atlısı Lansman Partisi!

ETKİNLİK / İSTANBUL / KAPAK | Yorum

Metallica: Mahşerin Dört Atlısı Lansman Partisi Hard Rock Cafe İstanbul’da!

mahşerin dört atlısı Lansman Partisi

11 Eylül’de Hard Rock Cafe İstanbul’da gerçekleşecek etkinlik ücretsizdir.

Birbirinden güzel cover şarkıları ile Pera, Mekanik, Atlas‘ın sahne alacağı partide ayrıca bir çok sürpriz de sizleri bekliyor.

Ayrıca partinin Dj kabininde ise CAGLAN TEKIL, SENER CETIN, CENK TURANLI bulunmakta.

 

Kitap tanıtım:

“METALLICA: MAHŞERİN DÖRT ATLISI” KİTAPÇILARDA!

Tüm zamanların en büyük müzik gruplarından Metallica’nın 30 yılı aşkın süren kariyeri A’dan Z’ye bu kitapta!

Hürriyet gazetesi ve Blue Jean dergisi yazarlarından Sadi Tirak’ın yine Blue Jean dergisinden Erdem Tatar ile birlikte hazırladığı METALLICA: MAHŞERİN DÖRT ATLISI, Esen Kitap tarafından 14 Temmuz’da yayımlandı.

METALLICA: MAHŞERİN DÖRT ATLISI, bir biyografi kitabından çok daha fazlası. Heavy metal’in doğumu, thrash metal’in ortaya çıkışı, Metallica elemanlarının ve grubun kariyerinde önemli rolleri olan insanların bizzat kendi açıklamalarıyla desteklenmiş dönem analizleri, grubun tüm stüdyo albümlerinin, konser albümlerinin, video albümlerinin, filmlerinin ve kliplerinin detaylı incelemeleri, grup elemanlarının profil sayfaları, ünlülerin Metallica hakkındaki unutulmaz demeçleri ve çok özel fotoğraflar…

Kitabın yazarları Sadi Tirak ve Erdem Tatar; METALLICA: MAHŞERİN DÖRT ATLISI’nın sadece grubu anlatmakla kalmadığını, müzik dünyasının çarpıcı dinamiklerinin son 30 yılda geçirdiği birçok evrime de ışık tuttuğunu belirtiyorlar.

Kariyerinde 30 yılı devirmiş olmasına rağmen hâlâ milyonları peşinden sürükleyebilen, bir müzik tarzına liderlik eden, her yıl toplam albüm satışına birkaç milyon ekleyen ve hemen her konseri kapalı gişe geçen Metallica’nın ilham verici hikâyesi bu kitapta sizleri bekliyor!