RED FANG Konseri! // 09 ŞUBAT 2014 @JolyJokerIst

ETKİNLİK / İSTANBUL / KAPAK | 0 Yorum

9 ŞUBAT RED FANG – İSTANBUL JOLLY JOKER KONSERİ

Amerika’lı stoner rock grubu Red Fang DC SHOES / FREEDOM SPORTS katkılarıyla ilk kez Türkiye’de!

2005 yılında Portland, Oregon’da kurulan Red Fang, 2009’da daha önce yayınladıkları 2 EP’lerini “Red Fang” adlı albümde topladı. Daha geniş bir dinleyici kitlesine ulaşmayı başaran grup Relapse Records’un dikkatini çekti ve 2011’de bu plak şirketinden “Murder The Mountains” adlı albümü ile büyük çıkış yaptı.

Albümü takiben çeşitli turnelere çıkan grup Megadeth, Godsmack, Crowbar ve Disturbed gibi gruplarla aynı sahneyi paylaştı. 2011 ve 2012’de Dillinger Escape Plan ve Mastodon ile turlayan grup, 2012 sonunda Avrupa’daki ilk headline turunu gerçekleştirdi. Grup ayrıca 2012’de ilki gerçekleştirilen ve yer alan grupları Metallica tarafından seçilen Orion Music + More festivalinde de sahne aldı.

**************************

Mekan: Jolly Joker İstanbul

BİLETLER YAKINDA SATIŞTA…

Bilet Satış Noktaları:

BILETIX

FREEDOM BEYOĞLU: Tomtom Mah. Yeniçarşı Caddesi NO:36A, 34100 Galatasaray, Beyoğlu

FREEDOM KADIKÖY: Caferağa mah. Sakız Gülü Sok. No:19, 34710, Kadıköy (Rexx sineması karşısı)

HAMMER MÜZİK: Muhurdar Cad. Akmar pas. 70/12, Kadikoy
34710 Istanbul, Turkey

Kapı Açılış: 21.00
Normal Satış: 35 TL
Kapı: 45 TL

(+18)

https://www.facebook.com/redfangband
https://www.facebook.com/easternbullentertainment

[notification type=”standard”] Önemli Duyuru: Bilindiği üzere bir önceki (06 Haziran) konserimizin iptali üzerine aynı gün bilet iadelerine başladık. Ancak hali hazırda 22.Eylül olmasına rağmen Hammer Müzik ve Freedom Beyoğlu satış noktalarımızda bir elin parmaklarını geçmeyecek sayıda iadesini almamış olanlar olduğunu öğrendik. Hala iadesini almamış olan arkadaşlarımız 30 Eylül tarihine kadar lütfen iadelerini alsınlar. O biletler bu yeni tarih için GEÇERSİZ sayılacaktır. Anlayışınız için teşekkür ederiz. Yeni biletler için duyurularımız yakında. [/notification]