Seher Ahmetzade Albüm Lansmanı // 06 Şubat 2013 @istanbul_bronx @seherahmetzade

ETKİNLİK / İSTANBUL / KAPAK | Yorum

Nisan 2011’de ilk single’ı olan “Şelale”yi dinleyicileriyle paylaşan Seher Ahmetzade, ilk video klibini de Barış Alp yönetmenliğinde bu parçasına çekti.

Şu sıralar “Daha Yüksek” adını verdiği albümünün kayıtlarını tamamlayan sanatçı, çok yakında bu albümle müzikseverlerle buluşmaya hazırlanıyor.

Tüm söz ve müziklerin Seher Ahmetzade’ye ait olduğu albümün aranjörlüğünü, Burak Yerebakan ve Ozan Yılmaz yapmıştır.

Seher Ahmetzade, tüm söz ve müziklerin kendisine ait olduğu ilk albümü Daha Yüksek ile Kasım 2012’de müzikseverlerle buluşmaya hazırlanıyor.

RedRec Müzik etiketiyle raflardaki yerini alacak olan albümün aranjörlüğünü Ozan Yılmaz ve Burak Yerebakan, prodüktörlüğünü ise Seher Ahmetzade ve Reha Ahmetzade üstlenmekte.

Albümün ilk video klibi, ünlü yönetmen Mete Özgencil tarafından, albüme adını veren Daha Yüksek parçasına çekildi.

Albümde tek bir Seher’in olmadığını vurgulayan Azeri kökenli sanatçı, bestelerinin de bunu yansıttığını ve tıpkı ünlü roman Dr.Jeykll ve Bay Hyde’da olduğu gibi, oldukça karşıt ruh hallerine bürünebildiklerini belirtiyor.

Çok yakında daha yükseğe..

[button_round color=”orange” url=”http://www.biletix.com/etkinlik/PKP16/TURKIYE/tr”] Biletix [/button_round] [button_round color=”blue” url=”https://www.facebook.com/events/514322218589288/”] Facebook [/button_round]