Soul Sacrifice gelişmeler!

Albüm Haberi / Kapak / Metal / Metalcore / Müzik | 2 Yorum

Ülkemizin yetiştirdiği en sağlam metal gruplarından olma özelliğine sahip ve neredeyse tüm ülke metalcileri tarafından sevildiği halde “hak ettiği yerde” olmayan gururumuz Soul Sacrifice geçtiğimiz aylarda yeni albümünden 3 parçayı bizlerle paylaşmıştı.

2005 Yılında yayınladıkları stranded hate isimli albümlerinin ardından yeni çıkaracakları  “Carpe Mortem” isimli albümlerinin öncesinde websitelerinide yayına açmış bulunmaktalar.

Eğer sizde benim gibi düşünüyor ve Ülkemizde ki koşulların en ağır acısını Soul Sacrifice’ın yaşadığına inanıyorsanız zaten tanınan grubun daha çok tanınmasını sağlayabilirsiniz. Paylaşın, paylaştırın.

Albüme gelecek olursak parça listesi şu şekilde:

1. Requiem
2. Bullet Proof
3. Comatose
4. O.L.B.
5. Keşke
6. Fly Forever (The Pentagram Cover)
7. Killing For Society
8. Torture My Soul
9. Carpe Mortem
10. Sarcastic Existence
11. Exile

Grubun vokali Özgür ÖZKAN olayı şu şekilde açıklıyor;

Albüm hemen elinizde olsun isterdik fakat henüz bir firma ile anlaşabilmiş değiliz. Umarım kısa zamanda çözümlenecek ve tekrar çalmaya başlayacağız.
Bizim kulaklarımız çok alıştığı için mi bilemiyorum, şarkılarda eşit bir güç hissediyoruz. Ama dinleyenlerin çok farklı favorileri olacağına eminim. Bunu sağlamaya çalıştık.
Duyduğunuz parça buna sadece bir örnek, bir single ya da iddialı bir parça değil.

Kayıt işi imkanlarla paralel yürüyen bir çalışma. Artık evde bile albüm yapılabilen bir teknolojiye ulaştık, ama bizim tercihimiz bu olmadı… Herşey canlı kaydedildi, Dan Swanö tarafından mixlendi ve mastering yapıldı, onun yaklaşımları ve karakteri de bizmkilere eklendi.
Karakter tercihleri tamamen bize ait olan şeyler, kalite konusunda ise arkamızda bir firma olmadığı için elimizden geleni yapabildik. Dinlediğiniz örnek tabi ki ses kalitesi açısından düşük bir örnek, ama karakteri yansıtıyor. (Henüz dinlemeyenler için link: http://youtu.be/jJkgyaM-1ws)

www.myspace.com/soulsacrificetheband
www.reverbnation.com/soulsacrifice
www.facebook.com/soulsacrificetheband
www.twitter.com/soulsacrificetr
www.youtube.com/user/soulsacrificemusic
www.last.fm/music/soul+sacrifice
soulsacrificemusic@gmail.comsell music online