100% FEST 6-7 Haziran’da @KucukCiftlik Park’ta

ETKİNLİK / İSTANBUL | 0 Yorum

100%EĞLENCE, 100%PERFORMANS, 100%MÜZİK, 100%FESTİVAL…

 

[notification type=”info”] Soundgarden ve Massive Attack ile büyük yankı uyandıran 100%FEST, indie ve electronic müziğin başarılı isimleri Trentemøller ve Wild Beasts ile sürprizlerine devam ediyor! [/notification]

yuzdeyuzfest

100%FEST

MÜZİĞİN DEVLERİYLE ŞEHRİ SALLAMAK İÇİN GELİYOR!

Festivalde Soundgarden, Massive Attack, Kaiser ChiefsTrentemöller (live), Wild Beasts, Ceza, Mor ve Ötesi, Rebel Moves, Malt, Foma, Ceylan Ertem, The Away Days, Özge Fışkın, Gren ve Narda Afrika’nın yanısıra Danimarkalı şişe müziği dehaları Bottle Boys da sahne alacak.

6/7 Haziran 2014 – KüçükÇiftlik Park

Dünyaca ünlü birçok grubu müzikseverler ile buluşturacak “100%FEST”le İstanbul müziğe doyacak. 6-7 Haziran tarihlerinde İstanbul – KüçükÇiftlik Park’ta gerçekleşecek festivalde, dünyaca ünlü rock, alternative, live electronic ve indie sanatçıları yer alacak!

SOUNDGARDEN VE MASSIVE ATTACK GELİYOR!

“100%FEST” yazın ilk büyük festivali olarak 6/7 Haziran tarihlerinde rock, alternative, live electronic ve indie gibi popüler müziğin farklı türlerinden dev isimlere yer vererek katılımcılarına muhteşem bir müzik deneyimi yaşatmayı amaçlıyor. 2 tam gün sürecek festival, İstanbul’un merkezinde müzikle dolu bir yaza başlamak isteyenleri ağırlayacak. Festivalde yer alması kesinleşen ilk iki isim ise yeniden birleşmeleri sonrası ilk defa İstanbul’a gelen dünyaca ünlü rock grubu SOUNDGARDEN ve live electronic janrının en büyük isimlerinden MASSIVE ATTACK!

Dijital olduğu kadar analog, karanlık olduğu kadar eğlenceli; keskin olduğu kadar organik sound’ları eşi benzeri görülmemiş bir şekilde harmanlayarak ortaya koyan Trentemøller; kısa sürede elektronik müziğin en önemli isimlerinden biri oldu. Trentemøller, canlı performansı ile, 100%FEST kapsamında İstanbullu müzikseverlerle buluşacak.

Indie müziğin hem müzikal anlayışıyla, hem de şarkı sözleriyle radikal bir duruşa sahip temsilcisi Wild Beasts, solist Thorpe’un sıra dışı sesi, grubun kendine özgü hipnotik gitarları ve grubun basçısı Tom Fleming’in de zaman zaman güçlü vokalleriyle biliniyor. 10 yılı aşan Indie yolculuğunu, beşinci stüdyo albümü ile taçlandıran Wild Beasts “Present Tense” ile ilk kez, İstanbul’da 100%FEST sahnesinde olacak.

KüçükÇiftlik Park, yenilenen çehresiyle “100%FEST”e ev sahipliği yapıyor. Şehrin göbeğinde, tüm merkezi noktalara yürüme mesafesinde gerçekleşecek bu festival, Türkiye’deki tüm müzik severlerin de buluşma noktası olacak.

 

Esen Entertainment organizasyonuyla 6 ve 7 Haziran tarihlerinde gerçekleşecek “100%FEST”in biletleri, satışta!

 

[button_round color=”blue” url=”http://www.biletix.com/etkinlik/RLES2/TURKIYE/tr”] Biletler [/button_round]