ANATHEMA ACOUSTIC // 2 Kasım 2013 @ Garajistanbul

Etkinlik / İstanbul / Kapak | 0 Yorum

MÜZİK SEVENLERE YEPYENİ BİR SERİ:
GOLD’N STRINGS!

Gold’N Strings Serisinin ilk konuğu ANATHEMA…

Ülkemizde büyük bir hayran kitlesine sahip olan Anathema, Gold’N Strings etkinlik sersinin ilk konuğu olarak akustik bir konserle 2 Kasım 2013 Cumartesi günü Garajİstanbul’da yeniden İstanbullu hayranlarıyla buluşuyor.

Kurulmasının üzerinden geçen 20 yılı aşkın bir süre içerisinde metal müzik dinleyicileri ile bu tarzın uzağındaki kesimi birleştiren tınıları, müziklerindeki duygusal atmosferi ve etkileyici canlı performanslarıyla tanınan Anathema son olarak “Weather Systems” albüyle bir kez daha karşımıza çıktı. Kariyerinin en başarılı albümü olan 2012 tarihli “Weather Systems” birçok ödüle layık görülürken, grup son yıl içerisinde dünya çapında verdiği konserler sayesinde hayranlarıyla buluşma imkanı yakalarken, yeni kitlelere ulaşarak dinleyici sayısını artırmayı başardı.

Gold’N Strings serisinin ilk konserinde bu kez Liverpoollu dostlarımız Vincent, Danny ve Lee’nin sesinden Fragile Dreams, Flying, Closer, A Natural Disaster, Deep, Lost Control, Forgotten Hopes, Far Away gibi parçaları akustik olarak dinleyebileceğimiz özel bir setle İstanbul’da sahne alacak. Organizasyon Freebird Agency ve Vera Müzik.

[button_round color=”blue” url=”https://www.facebook.com/events/414298938672068/”] Facebook etkinlik [/button_round]