Annihilator ilk kez Türkiye’de! Konuk grup WHISKY 11 Kasım 2013 @ Maslak ARENA

ETKİNLİK / İSTANBUL / KAPAK | 0 Yorum

%100 METAL Serisi Annihilator Konseri ile Başlıyor.

Kanadalı thrash metal grubu Annihilator,
11 Kasım 2013 gecesi Maslak Arena”da Sahne Alıyor…

Ünlü gitarist Jeff Waters tarafından kurulan, Kanada’nın en iyi thrash metal grubu sayılan Annihilator, %100 METAL serisinin ilk konuğu olarak 11 Kasım Pazartesi günü ilk kez Istanbul’da sahne alacak.

İlk iki albümü “Alice In Hell” ve “Never, Neverland” ile thrash metal tarihinin en önemli grupları arasına giren Annihilator, daha sonra çıkardığı “Set The World On Fire” ve “King Of The Kill” albümleri ile thrash metal tarihindeki yerini pekiştirdi. Son albümleri “Feast” ile tüm eleştirmenlerden tam not alan Annihilator, yine bu albümün turnesi kapsamında ülkemize de %100 METAL geceleri kapsamında bir konser veriyor.

“Alice In Hell”, “The Fun Palace”, “Phantasmagoria”, “All For You”, “Set The World On Fire”, “King of The Kill” gibi Annihilator hitlerinin yanında, dünyanın en önemli gitaristlerinden olan Jeff Waters’ı da canlı izleme imkanı sunacak bu konsere tüm müzikseverleri bekliyoruz! Organizasyon Freebird Agency ve Vera Müzik.

Whisky Türkiye’nin hala aktif olan en eski hard rock grubu Whisky, 1979 yılında Kamil Özaydın tarafından İstanbul Fatih’te kurulan grup bugüne kadar farklı kadrolarla 5 albüm ve 1 maxi single çıkarmıştır.

[button_round color=”blue” url=”https://www.facebook.com/events/676979368980140″] Facebook Etkinlik [/button_round]