“Aşırı Tükenmişlik Sendromu” yaşayan Bad Omens İngiltere/Avrupa turunu iptal etti

Alternatif / Kapak / Metalcore / Müzik / Post Hardcore | 0 Yorum

Bad Omens “aşırı tükenmişlik” nedeniyle Avrupa/İngiltere turnesini iptal etmek zorunda kaldı. Daha önce de Ekim ayında vokalist Noah Sebastian aynı türden bir hastalık geçirmiş ve grubun geçen yıl Kuzey Amerika’da gerçekleştireceği birçok gösteriyi iptal etmesine neden olmuştu.

Grup bugün Sebastian’dan yaklaşan Avrupa/İngiltere turnesini iptal ettiklerini belirten kısa bir mesaj paylaştı. Açıklama şu şekilde:

Sadece aşırı tükenmişlik olarak tanımlanabilecek bir durum yaşıyorum. Son birkaç yıldır bu albüm döngüsü için yaptığımız tüm turne ve çalışmalar çok tatmin edici ve ödüllendirici olsa da, aynı zamanda beni zihinsel bant genişliğimin sınırlarına kadar zorladı, zihnimi ve bedenimi yolda sağlığıma zarar verecek şekilde birbiriyle çatışmaya soktu.

Bununla birlikte, uzun bir değerlendirmeden sonra, bu yaz Avrupa ve Birleşik Krallık’ta gerçekleştireceğimiz tüm performanslarımızı iptal etmemiz gerektiğine karar verdik. Bu karar benim sağlığım, esenliğim ve Bad Omens’in uzun vadeli sürdürülebilirliği için en iyisidir. Bir sonraki bölüme geçerken bizden tekrar talep edilecek olan tüm enerjiyi korumamız ve yenilememiz gerekiyor.

Bunun hayal kırıklığı yaratacağını biliyoruz, ancak sağlığa öncelik verme tercihimize saygı göstermenizi rica ediyoruz.