Bu hafta vizyonda // 19 Ekim 2012 | Haftanın Yeni Filmleri

Kapak / Sinema / Vizyon | 0 Yorum

Bu hafta vizyona 5 yeni film giriyor.

Çanakkale 1915

Rus Harbi, Balkan Savaşları, elden çıkan topraklar ve verilen ağır yenilgilerle 20. yüzyılın başları Osmanlı Devleti için çok büyük maddi ve manevi kayıplarla gelir. Rumeli toprakları kaybedilmiş, eziyet gören Osmanlı tebaası Anadoluya göç etmeye başlamış, Osmanlı orduda büyük kayıplar yaşamıştır. 1914 yılında 1.Dünya Savaşının patlak vermesi ve Osmanlının İttifak Devletleri ile yeniden savaşa girmesi sonucu Anadolu da eli silah tutan tüm genç erkekler için seferberlik emri çıkar. – Film Turgut Özakman ın “Diriliş Çanakkale 1915” isimli eserinden uyarlandı.

[button_round color=”blue” url=”http://www.mybilet.com/event/12249/canakkale-1915/”] Bilet al [/button_round]

Paranormal Activity 4

Gerilimin dozunun yüksek olduğu filmde Kaite ve Hunter ın ikinci filmden sonra başladığı yeni hayata gidiyoruz. Olayların şokunu henüz üzerlerinden atamayan ikili yeni bir eve taşınıp temiz bir sayfa açmayı diliyorlar. Ancak lanetli geçmişleri burada da peşlerini bırakmıyor. Kaite ve Hunter ı ziyaret eden yeni komşuları da bu evde yaşanan kimi gerçeküstü olaylardan nasiplerini almaya başlıyorlar.

[button_round color=”blue” url=”http://www.mybilet.com/event/12477/paranormal-activity-4/“] Bilet al [/button_round]

ParaNorman 3D

Norman ölü insanların ruhlarını görebilen, onlarla konuşup iletişime geçebilen 10 yaşlarında, sevimli bir çocuktur. Bir gün yaşadığı kasabayı zombiler basar ve çok korkmuş olan kasaba halkının ondan başka yardım isteyecek kimsesi yoktur. Üstelik bu her zamanki gibi başa çıkabileceği bir durum değildir, kasabanın üzerine yüzyıllardır süren bir lanet musallat olmuştur ve Norman ın bu meseleyi çözmesi için sadece zombilerle değil hayaletler, cadılar ve laftan anlamayan yetişkin insanlarla da uğraşması gerekecektir. Hayaletlerle konuşabilme yeteneği, onun paranormal güçlerinin başka diyarlardaki sınırları zorlamasına yol açacak mıdır..

[button_round color=”blue” url=”http://www.mybilet.com/event/12528/paranorman-3d/“] Bilet al [/button_round]

Mutlu Et Beni / Hysteria

1880 yılında Victoria dönemi Londra sında meslektaşlarının ortaçağdan kalma uygulamaları karşısında hayal kırıklığına uğrayan genç bir doktor olan Mortimer Granville uzun bir süre iş bulamaz. Ta ki özel vulva masajıyla kadınları tedavi eden Dr. Dalrymple nin muayenesinde çalışmaya başlayıncaya kadar. Histeri teşhisi konan kadınlar tedavi için Dr. Dalrymple ın kapısının önünde uzun kuyruklar oluşturur, zira Mortimer masajda işinin ehli olup çıkmıştır. Fakat bir süre sonra mesleki deformasyon yaşar ve vulva masajını otomatik olarak yapabilecek bir aletin üzerinde çalışmaya başlar. Bu icat için çalışırken en yakın arkadaşı, sıra dışı mucit Edmund dan da büyük destek alır. İkili birlikte vibratörü icat ederler ve kadınlardan büyük takdir kazanırlar. Aynı zamanda Mortimer doktorun iki kızı arasında gidip gelen bir gönül macerasına da kapılacaktır..

[button_round color=”blue” url=”http://www.mybilet.com/event/12333/mutlu-et-beni-hysteria/“] Bilet al [/button_round]

Oğlum Bak Git

İnternette izlenme rekorları kıran, sonrasında da halkın günlük diline dolanan hatta espirili dublaj seslendirmelerinde dahi kendisine yer bulan “Oğlum Bak Git” videosu yeni bir yerli komedi filmine de ilham oldu.

[button_round color=”blue” url=”http://www.mybilet.com/event/12466/oglum-bak-git/“] Bilet al [/button_round]

[toggle state=”closed” title=”Fragmanlar”]

[/toggle]