Bugra Fatih Demiryurek(BFD) Yeni Şarkısı ‘Prodigy’i Yayınladı!

Kapak / Metalcore / Müzik / Yerli grup | 0 Yorum

Ülkemizin genç müzik severlerinden Bugra Fatih Demiryurek müzisyen adıyla BFD, yeni teklisi olan uluslararası projesi Prodigy yayınladı.

26 yaşında Kanada’da yaşayan genç müzisyen, sosyal medyada bilinen ve özellikle gitaristler arasında ismini almış olduklari sponsorluklarla adını sıkça duyduğumuz James Phillips, Brian Gosling gibi isimlerle bir proje yapmaya karar verdi.

Progressive metalcore türünde ingiliz metal grubu Monuments tarzında melodiler içeren parçasına biri Kanadalı biri Ingiliz olmak üzere iki gitaristi dahil etti. Müzisyen arkadaşı bir diğer yetenekli genç youtuber Thomas Rech ile bağlantıya geçerek kendisini projenin vokallerini yapmasi konusunda ikna etti. Sert, melodik ve teknik gitar riffleri içeren, güzel davul partisyonları yazılıp, ayni seviyede teknik ve melodik bas partisyonları içeren parçayı İsveçli yetenekli ses muhendisi MO Metal Productionstan Mattias Ohhlson’a gönderen müzisyenimiz kendisine övgüler alıp parçada birlikte calışmak istediğini belirtmiştir. Parçanın bütün partisyonlarının BFD tarafindan tek başına yazılması prodüktörün ilgisini arttırmıştır.

Kendisi parça ile ilgili Youtube kanalı üzerinden eğitici videolar yüklemeye başladı. Önümüzdeki günlerde parçanın enstrumental versiyonu ve guitar playthrough videosu müzisyenin sosyal medya hesaplarında yayınlanacak.

Ülkemizin genç müzik severlerinden Bugra Fatih Demiryurek müzisyen

adıyla BFD, yeni teklisi olan uluslararası projesi Prodigy yayınladı. 26 yaşında Kanada’da yaşayan genç müzisyen, sosyal medyada bilinen ve özellikle gitaristler arasında ismini almış olduklari sponsorluklarla adını sıkçca duyduğumuz James Phillips, Brian Gosling gibi isimlerle bir proje yapmaya karar verdi. Progressive metalcore türünde Ingiliz metal grubu Monuments tarzında melodiler içeren parçasına biri Kanadalı biri Ingiliz olmak üzere iki gitaristi dahil etti. Müzisyen arkadaşı bir diğer yetenekli genç youtuber Thomas Rech ile bağlantıya geçerek kendisini projenin vokallerini yapmasi konusunda ikna etti. Sert, melodik ve teknik gitar riffleri içeren, güzel davul partisyonları yazılıp, ayni seviyede teknik ve melodik bas partisyonları içeren parçayı İsveçli yetenekli ses muhendisi MO Metal Productionstan Mattias Ohhlson’a gönderen müzisyenimiz kendisine övgüler alıp parçada birlikte calışmak istediğini belirtmiştir. Parçanın bütün partisyonlarının BFD tarafindan tek başına yazılması prodüktörün ilgisini arttırmıştır. Kendisi parça ile ilgili Youtube kanali üzerinden eğitici videolar yüklemeye başladı. Önumuzdeki günlerde parçanın enstrumental versiyonu ve guitar playthrough videosu müzisyenin sosyal medya hesaplarında yayınlanacak.