Büyük Ev Ablukada Konseri / 10 Şubat Hayal Kahvesi – Bursa

Bursa / Etkinlik | 0 Yorum

10 Şubat 2012 22:30
Hayal Kahvesi Bursa

Ünlü oyuncuların (Okan Yalabık ‘Pargalı’, Bartu Küçükçağlayan ‘Yalan Dünya-Orçun’ , Berkun Oya…) sıra dışı müzik projesi BEA, Bursa’da ilk kez Hayal Sahnesi’nde..

Ön satışta;
Öğrenci-Öğretmen : 25 TL
Tam : 30 TL

Kapı ;
35 TL

(1 adet yerli içki dahil)

(Ön satış biletlerini 09 Şubat tarihine kadar Hayal Kahvesi Bursa’dan temin edebilirsiniz. Konser günü ön satış fiyatlandırması olmamaktadır.)

Kapı açılış saatimiz 20.00’dır.

(Sınırlı sayıdaki sahne önü desk rezervasyonlarımız için 530.764 44 04’ten detaylı bilgi alabilirsiniz.)

https://www.facebook.com/buyukevablukada?sk=wall

http://www.buyukevablukada.com/

İstanbul alternatif müzik camiasının en gizemli ve başarılı gruplarından bir fenomen haline gelen Büyük Ev Ablukada, One Love Festival’deki ses getiren performanslarından sonra yeni sezonda  25 Ocak Jolly Joker Ankara ve 10 Şubat Bursa Hayal Kahvesi sahnesini ziyaret etmeye hazırlanıyor. Birçok klişeyi reddeden, henüz hiç bir albüm yayınlamayan, hiç röportaj vermeyen buna rağmen aykırı duruşları, sağlam müzikleri ve eğlenceli performanslarıyla adeta bir şehir efsanesine dönüşen Büyük Ev Ablukada sizlerle buluşuyor. ‘

 

“Merhabayın,
Ben Eskişehir’in Mithat Körler’den sonra yetiştirdiği bir başka ses Büyük Ev Ablukada. Hanginiz biliyor bilmiyorum ama daha önce Eskişehir’de bulundum, akustik şekliyle. O zaman konserime gelemeyen ve bize rujlu mendil, iç donu ve yün fanila atamayan bütün hayranlarıma sesleniyorum: Büyük Ev Ablukada 19 Kasım’da Hayal Kahvesi’nde. Hem de Full Faça Elektrikli Kadro Şekliyle. Dıbı Dısssss.

Valla biz çok heycanlıyız, neden derseniz, en son geldiğimizde bi barda partiledikten sonra bir evi dağıtmıştık hatta fotorafçımız Mami afedersiniz istifra etmişti. Bu vesileyle Mami, işallah başka arkadaşların evlerine istifra edeceği konusunda bize sözünü verdi, içimiz rahat. Uzun lafın kısası biz geliyoruz annem. Abdüsselam’da daha önce tamekli köfte yemeyen herkes konserimize davetlidir. ”

 

Not düşelim, Yalan dünya dizinin Orçun’u da Büyük Ev Abluka ile sahnede oluyor 🙂

[button_round color=”black” url=”http://web03.biletix.com/etkinlik/NKFND/ANKARA/tr”] Biletix [/button_round]

[button_round color=”black” url=”http://www.facebook.com/events/345677765456757/“] Facebook Etkinlik linki [/button_round]