Cheerz Festival 24 & 25 Eylül 2022 @Life Park (Franz Ferdinand, Belle and Sebastian ve daha fazlası)

Etkinlik / Kapak / Müzik | 0 Yorum

Pandemi ardından bu yıl yeni bir festival ile daha tanışıyoruz. Alternatif sahnenin önemli isimlerini 3 farklı sahnede buluşturacak festival Life Park’da gerçekleşecek. 2 gün boyunca öğlen 12’den gece 12’ye kadar kesintisiz eğlence sizi bekliyor.

Heyecanla bekleyeceğin, mutlu bir şekilde ayrılacağın festival geliyor. 

+1 Sunar: Cheerz Festival ile birlikte Joker ruhunu kocaman bir ormana taşıyoruz.

24 & 25 Eylül’de İstanbul’un en büyük açık hava konser deneyimini sunan Life Park’ta hep birlikte cheerz diyeceğiz.  2 gün boyunca 3 sahnede aynı anda gerçekleşen performanslarla, müzik sesleri kuş seslerine karışacak.  

+1 Main Stage’te İskoçyalı indie rock grupları Franz Ferdinand ve Belle and Sebastian, Fransız Nouvelle Vague, İsviçreli pop müzik grubu Kadebostany, Münihli disco/house grubu Moullinex ve Türkiye’nin önemli elektro-saykodelik müzik topluluğu Islandman gibi ünlü sanatçılar yer alacak.

Jam Session Stage’te yer alan sanatçılar: Madrigal, Nova Norda, Evdeki Saat, KÖFN, Gülinler, Tuğçe Şenoğul, Brek ve Alaca. 

King Stage’te yer alan sanatçılar: Omar Dahl, NU, Thylacine, Paax Tulum, Veleyle, Menachem 26, Omerar Nanda, Headwaters, Gaia Ekho ve MT Axel.

Ama +1 Sunar: Cheerz Festival sadece bir müzik festivali değil. Ünlü barmenlerin imza kokteylleri, her damak tadına uygun gurme yemek seçenekleri, sanat kollektiflerinin enstalasyonları ve çok daha fazlası bu festivalde olacak.  

+1 Sunar: Cheerz Festival,  konserlerin yanı sıra TuzBiber ekibinin iki gün boyunca festival katılımcılarına özel stand-up gösterileriyle yepyeni bir festival deneyimi sunacak. 

24 Eylül Cumartesi

+1 Stage

Franz Ferdinand

Islandman

Belle & Sebastian

Joker Set

Jam Session

Alaca

Tuğçe Şenoğul

Köfn

Madrigal

King Stage

Menachem

Veleyle

Nu

Omar Dahl

Omerar Nanda

25 Eylül Pazar

+1 Stage

Nouvelle Vague

Kadebostany

Moullınex

Jam Session

Brek

Gülinler

Evdeki Saat

Nova Norda

King Stage

Gaıa Ekho

Mt Axel

Thylacıne

Paax Tulum

Headwaters