dengesiz herifler

Dengesiz Herifler Bu akşam Bronx’ta! Rock’n roll çalmazlar, rock çalarlar.

Etkinlik / İstanbul | 0 Yorum
Zaman
Bugün, 22:00 – Yarın, 01:00

Yer

 

Bronx sahnesinde güzel müziğin yayılması için eğlenceli bir gece planlayan Dengesiz Herifler’in samimi konserine herkesi bekliyoruz.

DENGESİZ HERİFLER

*Dengesiz Herifler bir bebelak markasıdır.

“Kollarımız bacaklarımız kopana kadar müzik yapmak, köpek gibi çalmak, sonra da sağlıklı beslenmek istiyoruz. Daha çok taze meyveler.”

Naçizane istekleri müzik ve taze meyve olan Ankaralı sıkı ska/punk grubu Dengesiz Herifler; vokal ve gitarda Doğa Çağ Ürünay, bas’ta Mustafa Yüksel, davulda Eren Alkan ve gitarda Emre Alptekin’den oluşuyor.

En çok etkilendikleri müzisyenler arasında MFÖ, Faith No More, New Kids On The Block ve Sublime’ı gösteren Dengesiz Herifler, bugüne kadar Ankara If Performance Hall, İstanbul Ghetto, Beyoğlu Hayal Kahvesi, Joker Live, Dogzstar, İzmir Bios ve Blue gibi pek çok mekanda canlı performans sergiledi. Son dört yıldır ODTÜ Şenlikleri’ninde de sahne alan grup, International Ska Circus kapsamında The Toasters ve Deal’s Gone Bad ile birlikte çaldı. Ayrıca, Nokaisupersound 2006 yarışmasında, yüzlerce grup arasından sıyrılarak ilk ona kalmayı başardı. Son olarak ise Efes Pilsen One Love’da sahne alan grubun Myspace’de iki yıl içinde 150 bin hit başarısıysa dinleyicileri tarafından “Run kiddos run!” nidalarıyla karşılandı. “Run kiddos run!” nidalarıyla karşılandı. Dengesiz Herifler’in müzik piyasasındaki yüzlerce gruptan farkını da kendi ağızlarından dinleyelim: “Biz dünyanın en samimi grubuyuz ve asla ama asla dengesiz falan değiliz.

JACK IN THE BOX

Vokalde Sinan Altuntaş, gitarda Serhat Oypan, bass gitarda Efe Deniz Erdoğan, davulda Güven Altuntaş´tan oluşan dört kişilik grup dinamik ve sürprizlerle dolu bir müzik grubudur.

Peki ne çalar bu adamlar? Çok güzel cover çalarlar. Kylie Minogue da çalarlar, Manga da çalarlar, Kenan Doğulu bile çalarlar. Ama öyle orijinali gibi değil, değiştirirler kafalarına göre. Sahnede enerjik olacaksa çalarlar, olmayacaksa çalmazlar. Bazen çalıp çalıp eskitirler, yerine yeni şarkıları yaparlar. Rock’n roll çalmazlar, rock çalarlar.

dengesiz herifler

dengesiz herifler