DESTROY FEST II: STILL UNDERGROUND 03-04 Şubat 2023!

Etkinlik / İstanbul / Kapak | 0 Yorum

Destroy festivalin 2. ayağında gruplar açıklandı. The Wall Saloon Performance Hall mekanında gerçekleşecek etkinliğin biletleri ise indirimli olarak satışa çıkmış durumda.

Karanlık ve sisli kış yaklaşıyor ve bu kışın ortasında karşılaşacağınız tahrip edici gürültüler ve onlara eşlik edecek kemik sesleri şimdiden kulaklarda yankılanmaya başlıyor!
03-04 Şubat 2023 tarihinde Kadıköy’de The Wall Saloon Performance Hall da gerçekleşecek olan İstanbul’un 2 günlük ilk underground metal festivali Destroy Fest’in ikincisi için geri sayım başlıyor!

Destroy Fest ilki bu sene Haziran ayında gerçekleşen ve *”Stay Underground”* sloganıyla çıktığı yolu takip ederken, bu ikinci festivalde yine underground sahnenin en iyileri arasında yer alan grupları bu sefer *”Still Underground”* sloganıyla bir araya getiriyor. İlk festivalde olduğu gibi ikinci festivalde de kadrosunda TR sınırlarını çoktan aşmış gruplar da içeren festival metal, punk, stoner gibi farklı türlerin taviz vermez ve uzlaşmaz bir tavırla buluştuğu durak olacak.

19 Ekim Çarşamba gününden itibaren indirimli dönem biletleri satışa sunulacak. İndirimli dönem biletlerini Kadıköy *Hammer Müzik*’ten alabilirsiniz. İndirimli dönem biletleri için diğer satış noktalarını ise gelecek hafta duyuracağız.

Earlybird Bilet Fiyatları:
Tek günlük: 150 TL
Kombine: 230 TL