DUB FX İSTANBUL KONSERİ – BRONX Pİ SAHNE – 20 EKİM

Etkinlik / İstanbul | 0 Yorum

DUB FX 20 EKİM PERŞEMBE GECESİ İLK TÜRKİYE PERFORMANSI İÇİN İSTANBUL BRONX Pİ SAHNE’DE!

İNDİRİMLİ BİLETLER SINIRLI SAYIDA SATIŞA ÇIKMIŞTIR
http://web03.biletix.com/etkinlik/MKP38/TURKIYE/tr

BİLET SATIŞ NOKTALARI: (40 TL)

– Bronx (akşamları)

– KafePi Taksim Rock Bar
Küçük Parmakkapı Sok. Sinek Çıkmazı No:13 Beyoğlu/İstanbul

– KafePi Beşiktaş Bistro
Küçük Parmakkapı Sok. Sinek Çıkmazı No:13 Beyoğlu/İstanbul

– Küçükbeyoğlu
Yeşilçam Sok. No:14/A Beyoğlu/İstanbul

– KafePi Asmalımescit Lounde
Sofyalı Sok. No:11 Asmalımescit Beyoğlu/İstanbul

– KafePi Suadiye
Bağdat Cad. No:435/A Kadıköy/İstanbul

– FREEDOM BEYOGLU: Tom Tom Mahallesi, Yeniçarşı Caddesi, NO:36/A Galatasaray / Beyoglu

– FREEDOM KADIKÖY: Caferağa mah. Sakız Gülü Sok. No:19, Kadıköy / Rexx sineması karşısı

İndirimli Bilet: 40 TL
Kapıda (Kaldığı takdirde) : 55 TL

Dub Fx:
Sanal ortamlarda paylaştığı sokak performansı videoları milyonlarca kez izlenen ve dünya çapında üne kavuşan Beatbox / Acapella üstadı Dub Fx (Benjamin Stanford), 20 Ekim Perşembe gecesi ilk defa Türkiye’de!

15 yaşında kurduğu Twitch ve N.O.N adlı grubunda halen birlikte çalıştığı CAde ile müzik yaparken solo kariyerine start verip Avrupa yollarına düşen Dub Fx, efekt pedalları ve sesini kullanarak tamamen canlı olarak yaptığı looplardan oluşan müziği ile gittiği her yerde insanları büyülemeye devam ediyor.

Beatbox / Acapella / Reggae ve Dub gibi türlerdeki eşsiz yeteneği sayesinde müzik otoritelerinin de saygısını kazanan Dub Fx aynı zamanda nişanlısı da olan Flower Fairy (Shoshana Sadia) ile birlikte sahne almaktadır.
Dub Fx bugüne kadar sokak performansları sırasındaki kayıtlarından oluşan 2 adet canlı ve 2 adet de stüdyo albümü yayınladı.

2009 yılında yayınlanan Everythinks A Ripple adlı stüdyo albümü aynı zamanda video kayıtları Bristollü film yapımcısı Ben Dowden tarafından yapılan Love Someone ve Flow adlı parçaları da içermekteydi. Her iki videonun Youtube’da izlenme sayıları 10 milyona ulaşmış ve sanatçının bugünkü ününe kavuşmasına büyük katkı sağlamıştır.

2010 yılında Melbourne’lü prodüktör Sirius ile Dub Fx and Sirius: A Crossworlds adlı ortak albümü yayınlanan sanatçı 2011’de ise Everythanks A Ripple (Remix Album) adlı bir remiks albümü, bir solo albüm ve birbirinden farklı pek çok sanatçıyla ortak projeler gerçekleştirmeyi planlamakta.

20 Ekim Perşembe gecesi Etnies Türkiye desteğiyle Terkoz Çıkmazı 8/1 Beyoğlu İstanbul adresinde bulunan Bronx Pi Sahne’de gerçekleşecek etkinliğin kapıları 21:00’da açılacak.

Organizasyon Easternbull Entertainment