ETKİNLİKLER

Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

% 100 Metal İftiharla Sunar: FREEDOOM METAL FESTIVAL!

5 Ağustos

Şehrin rakipsiz eğlence merkezi KüçükÇiftlik Park, 2024 yazında metal konserleriyle dolu takvimine yeni festivali Freedoom Metal Festival ile taze bir soluk getiriyor!

5 Ağustos’ta gerçekleşecek Freedoom Metal Festival’in headliner’ı, metal müzik dünyasını Ukrayna’dan selamlayan en iyi kadın brutal vokalistlerinden birine sahip Jinjer grubu olacak. 2019’da Türkiye’de verdikleri ilk konserde biletleri tamamen tükenen Jinjer, KüçükÇiftlik Park sahnesinde vereceği unutulmaz konserle festivale damga vuracak.

Toplamda 4 grubun sahne alacağı Freedoom Metal Festival’in 2. konuğu ise Tunus’tan çıkan MYRATH! Progressive Metal ile Oryantal müziği harmanlayan MYRATH 10 yıl aradan sonra yeniden İstanbul’a geliyor.

%100 Metal katkılarıyla gerceklesecek Freedoom Metal Festival’in 3. konuğu ise son yıllarda adından oldukça söz ettiren Yunan grup VILLAGERS OF IOANNINA CITY. Stoner Metal tarzını Yunan halk müziği motifleriye birleştiren grup klasik rock enstrümanları yanında klarnet, tulum gibi enstrümanları da kullanmasıyla ilgi çekiyor. VILLAGERS OF IOANNINA CITY 2022 yılında İstanbul’a gelmiş ve verdiği kapalı gişe konser ile hayranlarını büyülemişti.

Freedoom Metal Festival’in 4. konuğu ise İstanbullu grup SÜLFÜR ENSEMBLE. Bugüne dek yayınladıkları 3 EP ve verdikleri sayısız konser ile ilgi çeken grup özellikle sahne showları ile adından sık söz ettirmekte.

Yüzdeyüz Metal katkıları, Freefall, Moodlive ve URU organizasyonuyla düzenlenen İstanbul’un yeni festivali Freedoom Metal Festival’in biletleri için acele et!

Bilet Al

Detaylar

Tarih:
5 Ağustos
Etkinlik Kategori:

Organizatörler

Mood Live
%100 Metal

Mekan

KüçükÇiftlik Park
Harbiye, Kadırgalar Cd. No:4, 34367 Şişli/İstanbul, Türkiye
İstanbul, Türkiye
+ Google Haritalar

Rock ve Metal müzik tarzında etkinlik ve konserlerin yer aldığı takvimimiz hazırlanmıştır.

Etkinlik ve konserleriniz için Instagram dm veya mail ile iletişime geçebilirsiniz. Afişlerinize logomuzu eklemek için tıklayınız.

 

 

Top