ETKİNLİKLER

Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

Archive

12 Haziran

Archive, 12 Haziran’da Turkcell Sahnesi’nde bizleri müzikal bir yolculuğa çıkaracak!

Archive kendilerini bir grup değil, bir kollektif olarak tanımlıyor. 1994 yılında Londralı Darius Keeler ve Danny Griffiths tarafından kurulan Archive bir elektronika projesi olarak başladı. Kendi Swam plak şirketlerinden birkaç single yayınlayan grup 1996’da dağıldı ve kısa bir süre sonra yeni üyelerle yeniden bir araya gelerek tamamen trip-hop ürünü olan “Londinium” adlı ilk resmi albümlerini kaydettiler. Kısa bir ayrılığın ardından Keeler ve Griffiths bir başka müzisyenler ile işbirliği yapmaya başlayarak 1999 yılında bu kez bir pop albümü olan “Take My Head”i yayınladı. 2002’de farklı bir kadroyla nihayet progresif müziğe adım atmaya karar verdiler ve bize “You All Look the Same to Me”yi sundular.

“You All Look the Same to Me”nin ilk notalarından itibaren Archive’ın Pink Floyd’a derin saygı duyduğu anlaşılıyor. Albüm, zamana meydan okuyan kültleşmiş hayran kitlesini de hak ettiklerini açıkça gösteren başarıyla düzenlenmiş epikler içeriyor.

Biletler: https://www.passo.com.tr/tr/etkinlik/archive-zorlupsm-passo/6281322

Detaylar

Tarih:
12 Haziran
Etkinlik Kategori:

Organizatör

Vera Müzik
Organizatör sitesini görüntüle

Mekan

Zorlu PSM
Zorlu Center, 34340, BEŞİKTAŞ / İstanbul
İstanbul, Türkiye
+ Google Haritalar

Rock ve Metal müzik tarzında etkinlik ve konserlerin yer aldığı takvimimiz hazırlanmıştır.

Etkinlik ve konserleriniz için Instagram dm veya mail ile iletişime geçebilirsiniz. Afişlerinize logomuzu eklemek için tıklayınız.

 

 

Top