ETKİNLİKLER

Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

Blind Fest: Placebo, Sivert Høyem, BIG SPECIAL, Onur Özdemir

4 Ağustos

İngiliz alternatif rock grubu Placebo, Blind Festival kapsamında, 4 Ağustos 2024’de KüçükÇiftlik Park’ta dinleyicilerle buluşacak.

BLIND FESTIVAL LINE UP 2024

22.00 – 23.45 / PLACEBO

20.15 – 21.30 / SIVERT HøYEM

19.00 – 20.00 / BIG SPECIAL

18.00 – 18.45 / ONUR ÖZDEMİR

Asmalımescit’in alternatif seslere yer vermesiyle tanınan mekanı Blind’ın her yıl düzenlediği Blind Festival, bu yıl da heyecan verici bir line up ile müzikseverleri 4 Ağustos 2024 gecesi KüçükÇiftlik Park’ta bir araya getirmeye hazırlanıyor.

İngiliz alternatif rock grubu Placebo,  Blind Festival kapsamında 2 yıl aradan sonra 4 Ağustos 2024’de KüçükÇiftlik Park’ta İstanbullu hayranlarının karşısında olacak. Vokalist-gitarist Brian Molko ve basçı Stefan Olsdal’ın Molko’nun Deptford’daki odasında kırık gitarlar ve oyuncak enstrümanlarla uğraşmaya başlamalarının üzerinden çeyrek asırdan fazla bir süre geçtikten sonra çekirdek ikili, müzik dünyasının en iyi gruplarından biri olarak kariyerlerini başarıyla sürdürüyor. Blind fest’in ana konuğu Placebo öncesinde; solo projesi ile Madrugada solisti ‘Sivert Høyem’, İngiliz Punk İkilisi ‘Big Special’ ve ‘Onur Özdemir’ sahne alacak.

BLIND FESTİVAL’İN DİĞER KONUĞU İSE, MADRUGADA SOLİSTİ ‘SIVERT HøYEM’ OLACAK

22 Ocak 1976 doğumlu Norveçli rock şarkıcısı ve müzisyen profesyonel müzik kariyerine 1993 yılında Robert Burås ve Frode Jacobsen ile kurduğu Madrugada grubuyla başladı. İlk solo albümü olan “Ladies and Gentlemen of the Opposition” 2004 yılında yayımlandı. “Moon Landing”, “Long Slow Distance”, “Endless Love” ve “Lioness” albümleri müzik listelerinde bir numara oldu.

İNGİLİZ PUNK İKİLİSİ ‘BIG SPECIAL’ İLK KEZ ÜLKEMİZDE BLIND FESTİVAL’DE SAHNE ALACAK!

İngiliz alternatif rock grubu Placebo’nun ana grup olarak açıklandığı festivalin diğer konuk grubu ise, Placebo’nun Güney Amerika turnesinde de ön grup olarak sahne alan British punk ikilisi ‘Big Special’ olacak. Merakla beklenen ilk albümleri POSTINDUSTRIAL HOMETOWN BLUES ‘u yayınlayan Big Special, son dönemin en dikkat çekici gruplarından biri. Black Country ikilisi yayınladıkları yeni single ‘DUST OFF / START AGAIN’ ile birlikte İngiltere ve Avrupa’daki birçok önemli festivalde bu yaz sahne alacak. Rolling Stone’un geleceğin yıldızlarını belirlediği “Future of Music” kategorisine giren ve dergiye kapak olan ikili 2024’ün dikkatle takip edilmesi gereken gruplarından biri. Big Special, ülkemizde ilk kez sahne alacak.

FESTİVALİN AÇILIŞI ‘ONUR ÖZDEMİR’DEN

2000’li yıllarda alternatif rock grupları arasında hızlıca yükselen ve geniş bir dinleyici kitlesi elde eden Sakin grubunun solisti Onur Özdemir, hazırladığı özel seçkiyle Blind festival sahnesinin açılışını yapıyor.

Bilet Al

Detaylar

Tarih:
4 Ağustos
Etkinlik Kategori:

Organizatör

Epifoni
Organizatör sitesini görüntüle

Mekan

KüçükÇiftlik Park
Harbiye, Kadırgalar Cd. No:4, 34367 Şişli/İstanbul, Türkiye
İstanbul, Türkiye
+ Google Haritalar

Rock ve Metal müzik tarzında etkinlik ve konserlerin yer aldığı takvimimiz hazırlanmıştır.

Etkinlik ve konserleriniz için Instagram dm veya mail ile iletişime geçebilirsiniz. Afişlerinize logomuzu eklemek için tıklayınız.

 

 

Top