ETKİNLİKLER

Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

Crows in the Rain – İstanbul

22 Haziran

22 Haziran’da özel müzik mekanımızda İran’ın öncü post-rock grubu Crows in the Rain ile unutulmaz bir akşam için bize katılın. Post-rock ve neo-klasik tarzları çağrıştıran harmanlamalarıyla tanınan Crows in the Rain, 2019’da unutulmaz bir akşam geçirmek için bize katılın. 2014’te Tahran’da kurulduklarından bu yana dinleyicileri büyüleyen bir konser. “Geçmişin Külleri” ve “Bitmemiş Bir Rüyanın Acısı” gibi eleştirmenlerce beğenilen albümlerinden parçaların yer aldığı bu konser, büyüleyici bir deneyim olacağa benziyor.

Crows in the Rain’in atmosferik enstrümanlar ve karmaşık kompozisyonlarla karakterize edilen müziği, akıl almaz derecede güzel bir ses ortamı yaratmak için geleneksel türleri aşıyor. Grubun yolculuğu, ambient rock unsurlarını orkestral melodilerle birleştirerek müziğe yenilikçi yaklaşımlarıyla başladı. Canlı performansları, duygusal derinlikleri ve müzikal hassasiyetleriyle ünlüdür ve bu da onları post-rock ve ötesi hayranları için mutlaka izlenmesi gereken bir performans haline getiriyor.

Bu samimi konser, Crows in the Rain’in sanatına yakından tanık olmak için eşsiz bir fırsat sunuyor. Sürükleyici müzikler ve unutulmaz anlarla dolu bu özel gecenin parçası olma şansını kaçırmayın.

Bilet Al

Detaylar

Tarih:
22 Haziran
Etkinlik Kategori:

Mekan

Salon IKVS

Rock ve Metal müzik tarzında etkinlik ve konserlerin yer aldığı takvimimiz hazırlanmıştır.

Etkinlik ve konserleriniz için Instagram dm veya mail ile iletişime geçebilirsiniz. Afişlerinize logomuzu eklemek için tıklayınız.

 

 

Top