ETKİNLİKLER

Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.

Glenn Hughes

7 Ekim , 2023

405₺

Rock’ın sesi Glenn Hughes, Deep Purple çalmak üzere ülkemize geliyor!

İstanbul
7 Ekim 2023 cumartesi 18.00
Maximum Uniq Açıkhava

Milyonların, “Rock’ın sesi” olarak tanıdığı Rock and Roll Hall of Fame üyesi ve Deep Purple’ın eski basçısı ve solisti Glenn Hughes, “Glenn Hughes performs Deep Purple Classics Live” projesiyle Deep Purple efsanesini günümüze taşıyor!

Glenn Hughes, zamanının geçmişine, müzikal mirasına ve en önemlisi de rock and roll’un en beğenilen, etkili ve başarılı rock gruplarından birine övgü niteliğinde yepyeni bir proje ile karşımızda! Efsane sanatçı, 7 Ekim Cumartesi gecesi İstanbul’da Maximum Uniq Açıkhava’da konser vermek üzere Epifoni organizasyonuyla ülkemize geliyor. Bu muhteşem performanstan önce ülkemizin en popüler rock gruplarından Pentagram akustik seti ile sahne alacak. Pentagram’dan önce ise sahneyi ısıtmak üzere ise Dj Nikki Wild setinin başında olacak.

Glenn Hughes’a sahnede; Søren Andersen (gitar), Ash Sheehan (davul) ve Bob Fridzema (keyboard) eşlik edecek. Ekip bu sene Deep Purple’ın efsane albümü ‘Burn’un 50. yılı şerefine bu albümden de şarkılar çalacak.

Bilet Al

Detaylar

Tarih:
7 Ekim , 2023
Ücret:
405₺
Etkinlik Kategori:

Mekan

Maximum Uniq Açıkhava
Huzur Mh., Uniq İstanbul, Maslak Ayazağa Cd. No:4, 34485 Sarıyer/İstanbul, Türkiye
İstanbul, Türkiye
+ Google Haritalar

Rock ve Metal müzik tarzında etkinlik ve konserlerin yer aldığı takvimimiz hazırlanmıştır.

Etkinlik ve konserleriniz için Instagram dm veya mail ile iletişime geçebilirsiniz. Afişlerinize logomuzu eklemek için tıklayınız.

 

 

Top