ETKİNLİKLER

Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.

Health – İstanbul

25 Haziran

Duality Productions Sunar : Los Angeles’lı endüstriyel / noise rock grubu HEALTH 25 Haziran 2024’te IF Beşiktaş’ta!

2005 yılında Los Angeles’ta temelleri atılan grup bugüne kadar 4 albüm yayımlamıştır. İlk albümleri “Get Color” ile dikkatleri hemen üzerine çeken grup, ”DISCO 4” albümünde Nine Inch Nails, Lamb of God, 100 Gecs, Poppy ve Pertubator gibi ünlü isimlerle birlikte parçalar yaptı.

Oyun endüstrisinde adını Max Payne 3 için besteledikleri soundtrack’lerle duyurmaya başlamış , ardından yaptıkları şarkılarla Grand Theft Auto V,  GTA Online, Cyberpunk 2077 gibi oyunların soundtrackleri arasında yerini alarak bilinirliğini üst seviyeye çıkarmıştır.

Grup tarzını “sanatsal temelde gürültülü ve çiğ synth’lerin, rahatsız edici monoton vokallerle delice davullarla birleşimi” olarak tasvir ediyor. Sözlerde ise “dinleyiciye başıboş olma hissini” bilinçli bir şekilde vermek isteyen grup, müzikal bakış açısıyla kendine has tarzını çok rahat bir şekilde yaratabiliyor.

25 Haziran’da IF Beşiktaş’ta müzik ve oyun endüstrisinde kendine özel bir yer edinmiş olan HEALTH’i dinlerken yarattıkları atmosferi deneyimlemek için gecede yerinizi muhakkak alın!

Biletler:
https://www.passo.com.tr/tr/etkinlik/health-if-performance-hall-besiktas-biletleri/6497320

https://www.biletix.com/etkinlik/3TAN7/TURKIYE/tr

Detaylar

Tarih:
25 Haziran
Etkinlik Kategori:

Organizatör

Duality Productions
Organizatör sitesini görüntüle

Mekan

IF Performance Hall Beşiktaş
Cihannüma, Hasfırın Cd. No:26, 34353 Beşiktaş/İstanbul, Türkiye
istanbul, Türkiye
+ Google Haritalar

Rock ve Metal müzik tarzında etkinlik ve konserlerin yer aldığı takvimimiz hazırlanmıştır.

Etkinlik ve konserleriniz için Instagram dm veya mail ile iletişime geçebilirsiniz. Afişlerinize logomuzu eklemek için tıklayınız.

 

 

Top