ETKİNLİKLER

Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

Overkill – İstanbul

31 Ağustos

%100 Metal İftiharla Sunar: Thrash metalin dev ismi Overkill, “Scorched” albümünün Avrupa turnesi kapsamında 31 Ağustos 2024 akşamı Zorlu PSM’de!

New Jersey’nin efsanevi thrash metal grubu Overkill, 80’lerin başından bu yana dünya çapında sahnelerde çalmaya devam ediyor. “Safkan Thrash” rotasından bir santim bile sapmadan rekor sayıda albümlere imza attı, birçok gruba göre daha uzun sürede turnede kaldı.

Adını Motörhead’in Overkill şarkısından alan grup neredeyse 35 yıldır konser salonlarını kasıp kavuruyor. Öyle ki, grup üyeleri 20 stüdyo albümü kaydetmesine ve yüzlerce turneye çıkmasına rağmen herhangi bir yıpranma belirtisi göstermiyor. Aksine; vokalist Bobby “Blitz” Ells ve bas gitarist D.D. Verni her zamankinden daha zinde ve başarılı. Overkill 31 Ağustos İstanbul konserinin de dahil olduğu sıradaki turnesinde amfileri patlama sınırına getirip hayranlarıyla beraber ter dökecek.

Overkill, thrash metal’de çok etkili olmakla kalmamış, aynı zamanda Anthrax ve Nuclear Assault ile birlikte Amerika Birleşik Devletleri Doğu Yakası’nın en ikonik thrash gruplarından biri haline gelmiştir. Ülkemize de daha önce 6 kere gelen grup enerji dolu 7. konserini Zorlu PSM Turkcell Sahnesi’nde verecek.

Biletler:

https://www.passo.com.tr/tr/etkinlik/overkill-zorlupsm-turkcell-sahnesi-biletleri/6611319

Detaylar

Tarih:
31 Ağustos
Etkinlik Kategori:

Organizatör

Vera Müzik
Organizatör sitesini görüntüle

Mekan

Zorlu PSM
Zorlu Center, 34340, BEŞİKTAŞ / İstanbul
İstanbul, Türkiye
+ Google Haritalar

Rock ve Metal müzik tarzında etkinlik ve konserlerin yer aldığı takvimimiz hazırlanmıştır.

Etkinlik ve konserleriniz için Instagram dm veya mail ile iletişime geçebilirsiniz. Afişlerinize logomuzu eklemek için tıklayınız.

 

 

Top