ETKİNLİKLER

Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.

Panzerfaust – İstanbul

22 Haziran

Kanadalı black metal grubu Panzerfaust 22 Haziran’da ilk Türkiye konseri için Dorock Heavy Metal Club’ta! 

2005’te kurulan Panzerfaust 2006’da ilk demosunu, 2007’de split albümünü ve 2008’de de ilk stüdyo albümünü yayımladı. Bu çalışmalarda savaş, karanlık ve inanç gibi konuları ele alan grup black metal tarzında anlatımını sürdürdü. Şarkıların canlı performansını geliştirerek de yeraltında dikkat çeken topluluklardan biri oldu.

Bugüne kadar 5 stüdyo albümüne imza atan Panzerfaust kısa aralıklarla EP ve single yayımlayan bir grup. Kendini sürekli hatırlattığı gibi sahnelerden de uzak kalmıyor. Black, death, extreme metal gibi türlerin buluştuğu festivallere güçlü performans sergilemek için her daim hazır. Marduk, Belphegor, Uada ve Vital Remains gibi gruplarla turnelere çıkan Panzerfaust yeni dinleyiciler edinerek kariyerine devam etmekte.

Grubun son dönemde hayata geçirdiği üçleme albüm “The Suns of Perdition“ savaş konseptinin hakim olduğu besteler içeriyor. Panzerfaust’u albüm etrafında hikaye anlatıcılığı yönünü ortaya çıkaran bu süreçte modern black metal adına da takdir edilesi işler çıktı. Aranjmanlar ve prodüksiyon kalitesiyle üst düzey bir savaş atmosferi oluşturuldu.

Yeraltı black metal takipçilerinin merak ettiği grup Terra Damnata turnesi kapsamında 22 Haziran gecesi Dorock Heavy Metal Club sahnesinde ilk Türkye konserini gerçekleştirecek. Metalin son derece agresif kalibrede ateşleneceği konserin tekrarı olmayacak.

 

Biletler:
https://www.passo.com.tr/tr/etkinlik/panzerfaust-konser-bilet-passo/6274319

Detaylar

Tarih:
22 Haziran
Etkinlik Kategori:

Organizatör

Duality Productions
Organizatör sitesini görüntüle

Mekan

Dorock Heavy Metal Club
Hüseyinağa, Kameriye Sk. No 11/A, 34435 Beyoğlu/İstanbul, Türkiye
İstanbul, Türkiye
+ Google Haritalar
Mekan sitesine git

Rock ve Metal müzik tarzında etkinlik ve konserlerin yer aldığı takvimimiz hazırlanmıştır.

Etkinlik ve konserleriniz için Instagram dm veya mail ile iletişime geçebilirsiniz. Afişlerinize logomuzu eklemek için tıklayınız.

 

 

Top