ETKİNLİKLER

Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.

Park’ta Rock: The Ringo Jets – Hedonitopia – Birkan Nasuhoğlu

30 Eylül , 2023

190₺

100% Müzik Sunar: Park’ta Rock Türk Rock Müziğinin Medarıiftiharı The Ringo Jets İle Devam Ediyor!

15 yıldır İstanbul’da rock müziğin kalesi haline gelen KüçükÇiftlik Park’ın, son yıllarda yaza damgasını vuran konser serisi 100% Müzik Sunar: Park’ta Rock, Türkiye’nin önemli rock gruplarından The Ringo Jets ile devam ediyor! Bugüne kadarki en iyi albümleri olarak nitelendirilen Radio Ringo’yu geçtiğimiz ilkbaharda dinleyicileriyle paylaşan The Ringo Jets, dilden dile dolaşan sahne enerjileri, muhteşem performansları ve hem yeni hem de eski şarkılarıyla zenginleşen bir konser için hayranlarıyla KüçükÇiftlik Park’ta buluşacak. Konserin açılışını ise İstanbullu indie-elektronik ikilisi Hedonutopia ve kalplere dokunan şarkılarıyla dikkat çeken Birkan Nasuhoğlu yapacak.

2012 senesinde İstanbul’da çıkış yapan The Ringo Jets, gitarlarda Tarkan Mertoğlu ile Deniz Ağan ve davulda Lale Kardeş’ten oluşuyor, vokaller ise üç grup üyesi arasında paylaşılıyor. Kendi isimlerini taşıyan ilk albümlerini 2014’te yayımlayan grup, hızlı çıkışıyla Primavera Sound, Les Rencontres, Transmusicales, Gutter Island, Rock’n Coke, Øyafestivalen ve Sziget gibi büyük festivallerde yer aldı. Rock’n roll ile saykodelik müziği harmanladıkları tekliler ve albümlerle sadık bir dinleyici kitlesi edinen The Ringo Jets, grup üyesi Tarkan Mertoğlu’nun ilk prodüktörlük ürünü olan son albümleri Radio Ringo’yu ise Nisan 2023’te sevenleriyle paylaştı. Yaptıkları işlerle henüz ilk döneminde kült gruplar arasına giren The Ringo Jets, Türkiye’de ve yurtdışında dikkat çekmeye ve hayran kitlesini genişletmeye devam ediyor.

Fırat Külçek ve Kerem Feyzi tarafından İzmir’de kurulan alternatif müzik grubu Hedonutopia, elektronik ritimler, uçuşan melodiler ve uzaktan geliyormuş gibi duyulan derin vokallerle deneyselliğin çorak topraklarından, melankolinin derin sularına kadar geniş bir coğrafyada geziniyor.

Profesyonel müzik hayatına 2013’te Yedinci Ev grubuyla başlayan ve 2018’den bu yana solo kariyerine devam eden Birkan Nasuhoğlu ise sevilen teklileri, EP’leri ve albümleriyle olduğu kadar Gökhan Türkmen, Elçin Orçun, Dilhan Şeşen gibi isimlerle de ortak yapımlarıyla da müzikseverlerin karşısına çıkıyor.

100% Müzik Sunar: Park’ta Rock konserleri Yüzdeyüz Müzik katkıları ve URU organizasyonuyla gerçekleşiyor.

Bilet Al

Detaylar

Tarih:
30 Eylül , 2023
Ücret:
190₺
Etkinlik Kategori:

Organizatör

URU

Mekan

KüçükÇiftlik Park
Harbiye, Kadırgalar Cd. No:4, 34367 Şişli/İstanbul, Türkiye
İstanbul, Türkiye
+ Google Haritalar

Rock ve Metal müzik tarzında etkinlik ve konserlerin yer aldığı takvimimiz hazırlanmıştır.

Etkinlik ve konserleriniz için Instagram dm veya mail ile iletişime geçebilirsiniz. Afişlerinize logomuzu eklemek için tıklayınız.

 

 

Top