ETKİNLİKLER

Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.

Psychonaut 4 Konseri

24 Mart

Gürcü black metal grubu Psychonaut 4, ilk Türkiye konserini 24 Mart 2024’te IF Beşiktaş’ta verecek!

2010 yılında vokalist Graf ve bas gitarist André tarafından kurulan Psychonaut 4 depressive suicidal black metal (DSBM) ve post black metal türlerine yönelen bir grup olarak kendi kimliğini oturttu. Have a Nice Trip, Dipsomania, Neurasthenia, Children of the Night, Beautyfall ve Scrapes from the Past albümleriyle dinleyicilerine kendi sound’unu duyururan grup özellikle Türkiye’de bu türün takipçilerinin dikkatini çekti.

Depresif eğilimleri işleyen Psychonaut 4, şarkılarında çoğunlukla umutsuzluk, üzüntü gibi mental sorunları ele alıyor. Acı çekenler içinse DSBM bir umut ışığıdır. Müzik agresif ve sert olmasının yanı sıra doom metal etkileri de bazı gruplarda göze çarpar. Birçok ülkede yeraltı topluluğunun bir parçası olan bu tür; İsveç, Norveç, Finlandiya ve Danimarka gibi ülkelerde büyük bir kitleye hitap ediyor.

Psychonaut 4, 24 Mart’ta Türkiye’deki dinleyicilerine ışık olmaya geliyor. Yeraltı kültürünün unsurları IF Beşiktaş’ta Gürcü topluluğun etrafında birleşecek.

Detaylar

Tarih:
24 Mart
Etkinlik Kategori:

Organizatör

Duality Productions
Organizatör sitesini görüntüle

Mekan

IF Performance Hall Beşiktaş
Cihannüma, Hasfırın Cd. No:26, 34353 Beşiktaş/İstanbul, Türkiye
istanbul, Türkiye
+ Google Haritalar

Rock ve Metal müzik tarzında etkinlik ve konserlerin yer aldığı takvimimiz hazırlanmıştır.

Etkinlik ve konserleriniz için Instagram dm veya mail ile iletişime geçebilirsiniz. Afişlerinize logomuzu eklemek için tıklayınız.

 

 

Top