ETKİNLİKLER

Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

Skillet – İstanbul

4 Kasım @ 08:00 - 17:00

Vera Müzik İftiharla Sunar: 21. yüzyılın en çok satan rock gruplarından Skillet, 4 Kasım 2024’te ilk kez İstanbul’da!

Kuruluşundan bu yana onlarca hit parçaya imza atan Skillet kariyerini tekrar edilmesi zor başarılarla dolduruyor. 7 Grammy Ödülü’ne aday gösterilen grup Pandora Billionaires Club (dijital dinleme servislerinde 1 milyarı geçenler) üyesi. Comatose ve Awake albümleri RIAA tarafından platin plakla ödüllendirildi, Rise ve Unleashed albümleri ise altın plakla taçlandırıldı. Çıktığı her sahnede fırtına gibi esen Skillet, kendi kuşağının en başarılıları arasında ve bu yüzyılın en etkili müziğini yapan sayılı isimlerden.

Skillet 2002’den itibaren 45 kere Grammy, Billboard, Loudwire gibi prestijli müzik organizasyonlarında bulundu. Bunların 14’ünden ödülle ayrıldı. Alternatif rock, nu metal, grunge ve hard rock türleriyle kendi tarzını oturtan grup milyonlarca dinleyicisinin yarattığı enerjiyi arkasına alarak müzik listelerine hit kazandırmaya devam ediyor.

Skillet parçaları popüler kültürde de kendine yer edindi. Yayımlanan şarkılardan 9 tanesi WWE (World Wrestling Entertainment), ESPN (37 ülkede yayın yapan spor kanalı), Marvel filmleri ve NFL’de (Amerikan Futbol Ligi) kullanıldı. Sıkı çalışan grup 26 ülkede onlarca arenada kapalı gişe konser vererek The New York Times ve USA Today gibi mecraların manşetlerini süsledi ve SKILLET tarihinde ilk kez KASIM 2024’de Türkiye, Kazakistan, Gürcistan, Yunanistan, Kıbrıs ve BAE’de konser verecek olmaya hazırlanıyor!

Set listesi SKILLET’in en iyi hitleriyle ve aynı zamanda son albüm DOMINION’dan yeni parçalarla dolu gecede Skillet hayranları, unutulmaz gösterilere tanık olmak için eşsiz bir şansa sahip olacak!

Günümüzün en etkili rock gruplarından Skillet ilk Türkiye konserini 4 Kasım’da JJ Arena’da verecek. Hit makinası grubun sahnenin her yerini kullandığı, seyirciyi de konserin bir enstrümanı gibi kullandığı performansı kaçırma!

Biletler:

https://www.passo.com.tr/tr/etkinlik/skillet-jj-arena-atasehir-biletleri/6706320

https://www.biletix.com/performance/30XAP/001/TURKIYE/tr

Detaylar

Tarih:
4 Kasım
Saat:
08:00 - 17:00
Etkinlik Kategori:

Rock ve Metal müzik tarzında etkinlik ve konserlerin yer aldığı takvimimiz hazırlanmıştır.

Etkinlik ve konserleriniz için Instagram dm veya mail ile iletişime geçebilirsiniz. Afişlerinize logomuzu eklemek için tıklayınız.

 

 

Top