ETKİNLİKLER

Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.

%100 Metal Sunar: Slaughter to Prevail konseri

4 Şubat @ 21:30 - 23:59

825₺

%100 Metal İftiharla Sunar: Kaosun sonik mimarları Slaughter to Prevail ilk Türkiye konseri için 4 Şubat 2024’te IF Performance Hall Beşiktaş’ta!

Slaughter to Prevail, metal sahnesinin en karanlık köşelerinden ortaya çıkan, bin fırtına şiddetinde yankılanan bir tavizsiz sese sahip. Korkusuz liderleri Alex Terrible önderliğinde, ölümcül deathcore ve blackened metalin vahşi karışımı olan grup hiçbir şekilde sağ bırakmayan bir sonik saldırıdır.

Rusya’da kurulan grup, Rusya-Ukrayna savaşının ardından cesur bir karar alarak Florida’ya taşınmaya karar verdi. Şiddet ve çatışmaya karşı kararlı bir duruş sergileyerek, müziği aracılığıyla birleşme ve barış mesajını güçlü bir şekilde taşıyor.

Slaughter to Prevail güçlü single’i “1984”ü inançlarına kararlı bir bağlılıkla piyasaya sürdü. Bu parça şiddet döngüsünü sona erdirmek ve her
türlü savaşı reddetmek için yankılı bir çağrıydı. 1984, hayranlar arasında derin bir etki bırakarak grup üyelerini olumlu değişim savunucuları olarak konumlarını sağlamlaştırdı.

Rusya çıkışlı grubun metal hakimiyeti için kararlı bir şekilde ilermesi, onları Amerika Birleşik Devletleri’nde sahneleri fethetmeye yönlendirdi. 2022 sonbaharında ve 2023 ilkbaharında gerçekleştirilen heyecan verici headline turlarından, imza niteliklerindeki saldırganlık ve melodi karışımıyla dolup taşan gösterilerden, Dallas’taki So What, Mansfield’deki Inkcarceration ve Alton’daki Blue Ridge gibi prestijli festivallerde başrol oynamalarına kadar, Slaughter to Prevail dikkat çeken güçlü bir iz bıraktı.

Falling in Reverse ve Ice Nine Kills ABD turnesinde Slaughter to Prevail’e yer vererek grubun sarsılmaz ruh haline destek çıktı. Zaten heyecan verici bir kadroya patlayıcı enerji ve vahşi ses eklenerek konserlerin etki alanı iyice genişledi. Bununla beraber; Temmuz 2023’ün sonlarına doğru yayımlanan son tekli “VIKING”, Billboard Hard Rock & Alternative şarkılar listesinde çıkış haftasında 25. sıraya kadar yükseldi.

Slaughter to Prevail, müziğin sınırları aşma gücünün ve değişime ilham verme yeteneğinin bir kanıtı olarak duruyor. Zanaatlarına karşı sarsılmaz bağlılıkları, şiddete karşı kararlı duruşları ve acımasız ancak melodi dolu besteleriyle izleyicileri etkileme yetenekleriyle adını metal tarihine kazımaya hazır durumda. Kaosun sonik mimarlarına karşı hazırlıklı olun! 4 Şubat 2024 tarihinde IF Beşiktaş sahnesinden vahşi sesler duyulacak.

Bilet Al

Detaylar

Tarih:
4 Şubat
Saat:
21:30 - 23:59
Ücret:
825₺
Etkinlik Kategori:

Organizatörler

%100 Metal
Duality Productions
Vera Müzik

Mekan

IF Performance Hall Beşiktaş
Cihannüma, Hasfırın Cd. No:26, 34353 Beşiktaş/İstanbul, Türkiye
istanbul, Türkiye
+ Google Haritalar

Rock ve Metal müzik tarzında etkinlik ve konserlerin yer aldığı takvimimiz hazırlanmıştır.

Etkinlik ve konserleriniz için Instagram dm veya mail ile iletişime geçebilirsiniz. Afişlerinize logomuzu eklemek için tıklayınız.

 

 

Top