ETKİNLİKLER

Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

Testament – İstanbul

19 Kasım

TÜM ZAMANLARIN EN BÜYÜK THRASH METAL GRUPLARINDAN TESTAMENT, UZUN BİR ARADAN SONRA İSTANBUL’DA!

1980’li yıllarda, tıpkı Metallica gibi San Fransisco Bay Area bölgesinden yayılan Thrash Metal akımının en ünlü gruplarından biri olan TESTAMENT, uzun bir aradan sonra 19 Kasım’da Jolly Joker Arena Ataşehir’de sahne almak üzere Epifoni organizasyonuyla İstanbul’a geliyor.

40 yılı aşan başarılarla dolu kariyerleri boyunca TESTAMENT’in yaratım süreci gelişti ve ilerledi, ancak onlarca yıl boyunca değişmeden kaldılar. Varlıklarını sağlamlaştıran thrash metalin özgün yönlerini her zaman sunmayı başarırken, keskin ve büyüleyici sesler geliştirerek benzersiz ufuklara yayıldılar.

2020 yılında yayınladıkları son albümleri ‘Titans of Creations’dan  bu yana hala muazzam ve durdurulamaz bir enerjiyle dolu olan TESTAMENT, tarzlarını bir üst seviyeye taşıyarak geleneksel thrash metalin köklerine sadık kalırken aynı zamanda masaya çekici, parlak ve ilerici bileşenler getiren üretimlerde bulunmaya devam ediyor.

Efsane vokalist Chuck Billy, Alex Skolnick ve ekibin muhteşem metal gösterisi için biletler, 15 Mayıs Çarşamba günü satışa sunuluyor.

 

Biletler:

https://www.passo.com.tr/tr/etkinlik/testament-jj-arena-atasehir-biletleri/6545321

Detaylar

Tarih:
19 Kasım
Etkinlik Kategori:

Organizatör

Epifoni
Organizatör sitesini görüntüle

Mekan

Jolly Joker Arena Ataşehir

Rock ve Metal müzik tarzında etkinlik ve konserlerin yer aldığı takvimimiz hazırlanmıştır.

Etkinlik ve konserleriniz için Instagram dm veya mail ile iletişime geçebilirsiniz. Afişlerinize logomuzu eklemek için tıklayınız.

 

 

Top