ETKİNLİKLER

Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.

The Ocean ve Bipolar Architecture – İstanbul

21 Haziran

The Ocean ve Bipolar Architecture post-metal dinleyicilerinin çağrılarına kulak veriyor! 2 grup 21 Haziran’da IF Beşiktaş sahnesini paylaşacak.

Berlin orijinli progresif post-metal grubu The Ocean’ın toplamda 9 stüdyo albümü bulunuyor. Grup genellikle konsept albümlerle dikkatleri üzerine çekiyor. Kimi zaman Hristiyanlık eleştirisi, kimi zaman da jeolojik çağlara atıfta bulunan şarkılarını oldukça geniş bir yelpazede sunuyor. Opeth, Katatonia, Soen gibi grupların dinleyicilerine fazlasıyla hitap ediyor. Katatonia ile yaptıkları “Jurassic/Cretaceous” ülkemizde en çok dinlenen hit parçalarından bir tanesi.

Grup mantalite olarak da oldukça kollektif bir anlayışta ve hayranlarına da bu anlayış doğrultusunda yaklaşıyor. “Meet and Greet” seanslarında özellikle hayranlarıyla olan iletişimleri de bunu gösteriyor. Ocak ve Şubat aylarında birçok kapalı gişe konserler içeren kapsamlı bir Kuzey Amerika Turnesi sonrasında, Mayıs ayında Asya ve Avustralya’yı da kapsayan dünya turnesinin dönüşünde yolunda İstanbul’da da çok özel bir konser için, IF Performance Hall Beşiktaş Sahnesi’nde olacaklar.

Bipolar Architecture

Berlin / İstanbul orijinli post-metal grubu, son stüdyo albümleri “Metaphysicize”ı bu yıl içerisinde, Hollandalı Polegic Records’dan yayımladı. Mart ayında yeni albümlerinin lansman turnesi kapsamında, ülkemizde beş konserlik bir turne de gerçekleştirdi. 21 Haziran Cuma akşamı, Bipolar Architecture Berlin’den yakın dostları da olan The Ocean için IF Beşiktaş sahnesinde gecenin açılışını yapacak.

Biletler:
https://www.passo.com.tr/tr/etkinlik/the-ocean-if-performance-hall-besiktas-biletleri/6475344

https://fienta.com/the-ocean

 

Detaylar

Tarih:
21 Haziran
Etkinlik Kategori:

Organizatör

Black Label Events
Organizatör sitesini görüntüle

Mekan

IF Performance Hall Beşiktaş
Cihannüma, Hasfırın Cd. No:26, 34353 Beşiktaş/İstanbul, Türkiye
istanbul, Türkiye
+ Google Haritalar

Rock ve Metal müzik tarzında etkinlik ve konserlerin yer aldığı takvimimiz hazırlanmıştır.

Etkinlik ve konserleriniz için Instagram dm veya mail ile iletişime geçebilirsiniz. Afişlerinize logomuzu eklemek için tıklayınız.

 

 

Top