GENÇ OSMAN İLE YENİDEN TANIŞMA ZAMANI!

Albüm Haberi / Kapak / Müzik / Türk Rock | 0 Yorum

Genç Osman, Uzun Zamandır Merakla Beklenen İlk Solo Albümü

“Gökyüzü Masmavi” İle Sevenleriyle Buluşmaya Hazırlanıyor!

 

 

Mavi Sakal grubunun solistliğini üstlendiği dönemlerde “İki Yol” şarkısı ile hafızalarımızda unutulmaz bir yer edinen Genç Osman, ilk solo albümü ile müzik dünyasına geri dönüyor. Tanındığı günden bu yana Türk Rock Müziği’nin en iyi erkek vokallerinden biri olarak gösterilen Genç Osman, “Gökyüzü Masmavi” adını verdiği albümünde söz yazarı ve besteci kimliğiyle de albüme imzasını atıyor.

 

Kasım ayı ortalarında Babajim Records etiketiyle yayımlanacak olan “Gökyüzü Masmavi” adlı albüm 13 şarkıdan oluşuyor. Sakin ve melodik rock yapısı yanında Genç Osman’ın unutulmaz sesi ve hikayeler anlatan sözleri ile dinlemesi keyifli bir albüm sunuyor. Uzun zamandır üzerinde çalışılan albümde “Dilek Tutmak” şarkısında Aylin Aslım ile yapılan düet özellikle dikkat çekiyor.

 

30 Kasım’da Salon IKSV’de vereceği albüm tanıtım konserinde yeni şarkıların yanı sıra biraz eskilere de gitmeye hazır olun! Genç Osman’ı özlediyseniz mutlaka iyi vakit geçireceksiniz, daha önemlisi çok önemli bir yeteneğin müzik hayatındaki yeni bir döneme şahitlik edeceksiniz.

 

 

www.facebook.com/gencosmanmuzik

www.biletix.com/etkinlik/NQS96/ISTANBUL/tr