The Ghost Inside, SCARRED BY BEAUTY, Consume the Vanity Konseri!

Etkinlik / İstanbul / Kapak / Konser Kritik | 0 Yorum

Öncelikle bu konserde emeği geçen herkese teşekkür etmek istiyorum. Gruplar, organizasyon ve seyirci etkinliğin hakkını verdi.

Konserin adresi eski İstanbul Live olan Favela mekanıydı. Alanın enine geniş olmasının sebebi ile sanki kalabalık değilmiş gibi görünse de izleyiciler kenardan izlemek istediğinden içeride iyi bir kalabalık vardı. Tabi ki bu konser için az denilebilir bir sayı ama Türkiye’de ki konser için kalabalık iyiydi.

Türkiye’de alışa gelmiş olarak etkinliğe erken gelme alışkanlığı olmadığı için Consume the Vanity sahneye çıktığında çok fazla seyirci yoktu. Grup yeni albüm çıkarmaya hazırlanıyor ve eski yeni çoğu parçalarını çaldı. Bu konserde cover çalmadılar ve  sahnenin hakkını verdiler. Consume the Vanity kadrosunda değişiklik olmasına rağmen kalitede ve performansta bir değişiklik olmamış. İlgi az olsa da sahnenin hakkını verdiler, çok iyiydiler.

Danimarka’dan gelen  SCARRED BY BEAUTY performansı ve sahne şovunu kesinlikle izlemeliydiniz. Seyirciyi coşturmayı iyi biliyorlar. Sahnede yarım saat kaldılar ve resmen seyirciyi The Ghost Inside için hazırladılar. Taş gibi çaldılar. SCARRED BY BEAUTY Türkiye’de ki ilk konserleriydi umarım en yakın zamanda tekrar seyretme imkanı buluruz.

Gecenin büyük grubu The Ghost Inside, onlarda SCARRED BY BEAUTY  gibi ülkemize ilk defa geldiler. Zaten ben açık açık söylüyorum, eğer bu ülke de Easternbull Entertainment gibi bir organizasyon firması olmasa böyle kaliteli grupları zor seyrederiz. İşin ilginç yanı hala daha hersene gelen grupları izlemeye giden var ama değişik bir şeyler izlemek için gelmek isteyen yok. Grubu bilmiyor olabilirsiniz ama en azından yeni bir şov izlemek gerek diye düşünüyorum. Herkesin kendi zevki tabii, kılıağırmışlar daha ağır basar.

The Ghost Inside sahneye çıktığında ortam kalabalıklaşmış ve seyirci coşmaya başlamıştı. Çıktıklarında ortalık yıkıldı zaten, şarkıları ezbere bilen, oraya gerçekten coşmaya gelmiş bir kitle vardı. Sahne önü hiç durmadı yumruklar, pogolar havada uçuştu. Los Angeles, California’nın bağrından kopup gelmiş olan The Ghost Inside tayfasına Türkiye’de de kıpırtılar olduğunu gösterdiler. SCARRED BY BEAUTY  vokali ile adaş olan Jonathan Vigil çok sempatik adam. Sahne hakimiyeti ve performansı müthiş.

EASTERNBULL ENTERTAINMENT, Burak Kılıç, Monster Energy, Freedom Sports ve DC Shoes a bu etkinlik için ayrı ayrı teşekkürler.

The Ghost Inside Fotoğrafları:

The Ghost Inside The Ghost Inside

 

The Ghost Inside

The Ghost Inside

The Ghost Inside

The Ghost Inside

The Ghost Inside

The Ghost Inside

The Ghost Inside

The Ghost Inside

SCARRED BY BEAUTY Fotoğrafları:

Fotoğrafların tamamı için tıklayınız: http://www.guvenceylan.net/the-ghost-inside-konseri-1-mart-2013/

Scarred by BeautyScarred by Beauty

 

Scarred by Beauty

Scarred by Beauty

Scarred by Beauty

Scarred by Beauty

Tamamı için tıklayınız: http://www.guvenceylan.net/scarred-by-beauty-konseri-1-mart-2013/

Consume the Vanity Fotoğrafları:

Consume the VanityConsume the Vanity

 

Consume the Vanity

Consume the Vanity

Consume the Vanity

Consume the Vanity

Tamamı için tıklayınız:  http://www.guvenceylan.net/consume-the-vanity-konseri-1-mart-2013/

tüm fotoğrafları için: http://www.guvenceylan.net/sahne-cigligi/