The Ghost Inside İstanbul Konseri ! // 01.03.2013

ETKİNLİK / İSTANBUL / KAPAK | Yorum

EASTERNBULL ENTERTAINMENT SUNAR:

Los Angeles, California çıkışlı hardcore punk / metal grubu THE GHOST INSIDE ilk Türkiye konserleri için 01 MART Cuma Akşamı İstanbul’da.

THE GHOST INSIDE

2004 yılında kurulan grup ilk dönemlerinde A DYING DREAM ismiyle anıldı. Bu isimle Frontline Records’tan “Now or Never” isimli ilk ep’sini yayınladı. Grup yayınladıkları ep’nin başarısı üzerine tarzın önde gelen plak firmalarından Mediaskare Records ile albüm anlaşması imzaladı. “Now or Never” ep’leri bu şirket tarafından yeniden kaydedilip basıldı. Kısa bir süre sonra grup isim değişikliğine gitti ve THE GHOST INSIDE ismini aldı. Grup bu isimle “Fury and the Fallen Ones” isimli ilk albümünü kaydetti ve grubun yükselişi başladı. 2008 yılında basılan bu albüm ile piyasaya hızlı bir giriş yapan grup, tarzın en iyileriyle aynı sahneyi de paylaşma şansına erişti. Grubun zirveye ulaştığı albüm ise “Returners” oldu. 2010 yılında basılan albüm ile The Ghost Inside tarzın en büyük gruplarından biri haline geldi. Amerika ve Avrupa’da önemli müzik festivallerinde de yer alan grup 2012 yılında punk-hardcore-metal tarzlarından grupları bünyesinde barındıran sektörün en büyük şirketlerinden Epitaph Records’un ilgisini çekti ve grubu bünyesine kattı. Grup bu sene “Get What You Give” albümünü yine bu şirketten çıkararak Billboard Top 200 listesine 88. sıradan girerek önemli bir başarıya daha imza attı. Amerika’nın önde gelen müzik dergisi AP’nin Kasım Sayısı kapağında yer verdiği grup aynı zamanda 2012 VANS WARPED TOUR’da “Monster Energy Drink Sahnesi”nin ana grubu olarak yer aldı.The Ghost Inside’ın aynı sahneyi paylaştığı ve birlikte turladığı gruplar arasında şunları sayabiliriz:
A Day to Remember, I Killed the Prom Queen, Stick to Your Guns, Set Your Goals, Deez Nuts, August Burns Red, Misery Signals, Miss May I, Bleeding Through, Parkway Drive, The Amity Affliction, The Devil Wears Prada…

http://theghostinside.com/
https://www.facebook.com/theghostinside

*********************

SCARRED BY BEAUTY:
Gecenin bir diğer grubu Danimarkalı grup SCARRED BY BEAUTY !!!
Bir dönem HATESPHERE vokalistliği görevini de başarıyla yapmış olan Jonathan Albrechtsen’in yeni projesi olan SCARRED BY BEAUTY ile 01 Mart akşamı ısınma hareketlerine devam edeceğiz.

https://www.facebook.com/scarredbybeauty
http://www.youtube.com/watch?v=unkyr06imVY

**********************

CONSUME THE VANITY
Consume the Vanity 2011 yılında kurulan Hardcore Metal grubudur. The Joke adındaki ilk EPleri, Roadrunner Records Metal Chart’a ilk haftadan 4. sırada girmiş ve bu hafta boyunca toplam 200 binin üzerinde tıklanmıştır. İlk uzunçalar albümü Universe is Limitless, 2013 Şubat ayında piyasada olacaktır. Universe is Limitless’ın lansmanı, 1 Mart Cuma günü gerçekleşecek olan the Ghost Inside İstanbul konserinde yapılacak ve grup yeni şarkılarını ilk kez bu etkinlikte seyircilere canlı olarak sunacaktır.

www.facebook.com/consumethevanity
www.consumethevanity.com

Bilet Satış Noktaları:
FREEDOM BEYOĞLU: Tomtom Mah. Yeniçarşı Caddesi NO:36A, 34100 Galatasaray, Freedom Beyoglu

FREEDOM ŞAŞKINBAKKAL: Küçükağa Sokak, 392, 1E, Şaşkınbakkal, Bağdat Caddesi, 34740 (Bağdat Caddesinde Trafik akışında Şaşkınbakkal mc-donalds’a gelmeden soldan ilk sokak)

FREEDOM KADIKÖY: Caferağa mah. Sakız Gülü Sok. No:19, 34710, Kadıköy (Rexx sineması karşısı)

MEKAN: ISTANBUL LIVE

http://theghostinside.com/
https://www.facebook.com/theghostinside

[button_round color=”blue” url=”https://www.facebook.com/events/171593346318404/”] facebook etkinlik [/button_round]