Grup Yorum konserini canlı izleyin!

Etkinlik / Kapak | 0 Yorum

“KONSERİ NEREDE İZLEMEK İSTERSİNİZ?”

 

Dünya’nın neresinde olursanız olun, Grup Yorum konserini mybilet.com üzerinden “sanal bilet” ile canlı yayında izleyebilirsiniz.

 

 

Türkiye’nin ilk elektronik biletleme şirketi MyBilet’ten bir büyük yenilik daha;

 

MyBilet, kendi alt yapı sağlama özelliği ile birlikte hem Türkiye’de hem de Dünya’da konserlerin izlenmesini sağlayacak. Bu yeniliğin ilk adımı ise 21 Temmuz Cumartesi akşamı Harbiye Açık Hava Sahnesinde gerçekleşecek Grup Yorum konseri olacak. Konser, aynı anda Türkiye’den ve Dünya’dan mybilet.com ayrıcalığı ile canlı yayında internetten izlenebilecek.

 


21 Temmuz Grup Yorum Konserine Bilet Bulamamak Yok

 

Türkiye’de verdiği tüm konserlerde satışa çıktığı gün biletleri tükenen Grup Yorum’un dinleyicileri bu kez bilet bulamama derdi ile karşılaşmayacak. Hem İstanbul’da konsere bilet bulamayanlar hem de Grup Yorum’un konserini Dünya’nın her yerinden izlemek isteyenler mybilet.com’da buluşacak ve canlı yayını “sanal bilet” alarak izleyebilecekler.

 

Dinleyiciler 21 Temmuz günü Grup Yorum ile mybilet.com üzerinden online olarak buluşacakları konserin canlı yayın biletlerini mybilet.com üzerinden satın alabilecekler.

[button_round color=”blue” url=”http://www1.mybilet.com/eventinfo.php?eventid=12189″] Bilet [/button_round]

 

MyBilet: 1998 yılında Türkiye’nin eğlence sektöründeki ilk elektronik biletleme şirketi olarak kurulan MyBilet, kuruluşunun ilk yıllarında birçok önemli canlı etkinliğin bilet operasyonunu gerçekleştirdi. İlerleyen süreçte, ağırlıklı olarak tiyatro ve sinemaya yönelen MyBilet kısa sürede bu alanlardaki biletlemede pazar lideri oldu. Bugün ise MyBilet sayısız iş ortağının ve yaklaşık 3 milyona ulaşan son kullanıcısının memnuniyetine yönelik geliştirdiği hizmetlerle tiyatro, sinema, spor, konser, gösteri ve seyahat dahil tüm alanlarda online bilet satış operasyonu yapan tek kuruluştur. Herhangi bir etkinlik bileti satın alımı esnasında istenilen koltuğun seçilebilmesi, gidilemeyen etkinliğin ücretinin başka bir etkinlikte kullanılabilmesi (Açık Para) MyBilet’in kendi bünyesinde geliştirdiği ve sektörde ilk olan hizmetlerdir. Türkiye‘de önemli AVM’lerde konumlanmış eğlence sektörünün tek yaygın kiosk ağı ve  2011 yılında sunduğu güçlü ve pratik iPhone, iPad ve Android uygulamaları ile mybilet.com’un yanı sıra satış hizmeti vermeye devam eden MyBilet sektörde emin adımlarla ilerlemektedir.